11 проблем, які кожна пара повинна знати

11 проблем, які кожна пара повинна знати

Доктор Карен Філліп був сімейним психотерапевтом протягом 15 років і за цей час все це бачив і чув все це. Як досвідчений експерт із відносин, доктор Філіп підкреслює, що існує закономірність того, чому пара боїв і, отже, розпадається. «За останнє десятиліття я виявив, що багато хто з тих же проблем продовжують представляти себе».

Любові недостатньо, щоб тримати пару разом назавжди, незважаючи на те, що говорить Голлівуд. Філліп пропонує звернутися до теми розбрату, перш ніж вона призведе до закінчення союзу. Ось список, який допоможе допомогти парам в більш щасливому і успішному спільному житті.

Це займає три роки

Згідно з дослідженнями, для того, щоб дійсно пізнати людину, з якою ви працюєте, потрібно три роки. Доктор Філіп попереджає, що люди схильні поспішати з речами, в той час як все здається досконалим або під час того, що багато хто називає «медовим етапом».

Вона каже, що наші справжні почуття щодо родичів в законі є останніми. «Ми повинні чекати не менше 12 місяців, інакше фасад все ще існує», – говорить Філіп.

Обговоріть свою позицію з приводу наявності дітей

Важливо, щоб ви і ваш друг висловили свою позицію по відношенню до дітей. Це потрібно обговорити, перш ніж ви вирішите бути зі своїм партнером на все життя.

Доктор Філіп стверджує: «Протягом перших двох років важливо розпаковувати, де кожна людина стоїть з такими речами, як діти, і цілий ряд інших питань».

Питання зі своїми родичами

Говорити про родичів в законі можна, як ходити по яєчній шкаралупі. Під час обговорення батьків вашого улюбленого пам’ятайте, що є певний спосіб зробити це.

Визнаючи, що ваш партнер «любить своїх батьків беззастережно» і може не розділяти ваші спостереження. Уникайте говорити такі речі, як «як ви могли дозволити їм це зробити?» Це може просто позбавити вас від болю і розчарування в ваших стосунках.

Що вважається обманом в соціальних мережах?

Доктор Філіп визнає, що обговорення прийнятних периметрів соціальних мереж – це те, чого не було 10 років тому. Вона заохочує прозорість: пари можуть ділитися своїми паролями і мати можливість бачити телефони один одного в будь-який момент часу.

Крім того, визначте, що вважається обманом. Чи може приватна розмова на Facebook бути гідною кандидатурою, якщо ваш партнер був там? Якщо ви відповісте «ні», ви знаєте, що не слід робити.

Кришка унітазу

Це аргумент, про який доктор Філіп багато чує. Її рішення досить прямолінійн. «Я наполягаю на тому, щоб сидіння і кришка залишалися внизу – бактерії поширюються, коли ви змивається, а кришка встає, тому це просте рішення».

Догляд за гігієною і підтримку бактерій в повітрі – це простий спосіб для всіх бути щасливим і здоровим.

Секс

Те, як чоловіки і жінки розглядають секс і інтимність, зовсім інше. Фактично, пари повинні сідати і мати сердечну розмову щороку.

Доктор Філіп вважає, що в 99% випадків «він хоче більше сексу, ніж вона готова йому дати».

«Я говорю їм, що прелюдія починається в 6 ранку, коли ви відкриваєте очі. Тривога йде, одягаєшся, снідаєш, не говориш багато, може бути, текст про вечерю, пообідай, потім стрибай в ліжко і бам, він готовий піти, але вона думає: «Добре, ти мене всю ніч ігнорував, і тепер ти очікуєш цього» , – говорить Філіп.

«Там, де він включений побачивши її в душі, її немає – вона включається в прелюдію, яка починається в 6 ранку, де він її розглядає, допомагає їй, розповідає про її дні і питає її, як вона себе почуває – Це прелюдія до жінки.

Зміна імені після шлюбу

Незважаючи на те, що більше жінок залишають своє дівоче прізвище після шлюбу, чоловіки все ще ображаються, коли їх дружини не беруть прізвище.

Це важлива проблема, яка повинна бути вирішена раніше, ніж пізніше. Обговоріть, чому це важливо для неї і для нього, а не для ухилення один від одного.

Наявність спільного банківського рахунку

Обговорення фінансів – це делікатне питання, але те, яке повине бути відкритим. «Ця тема є одним з найбільших розривів угод, – каже вона. Вона попереджає, що подружні пари, які ділять рахунки і навіть обід, просто пара, яка діє як подружня пара.

Вона заохочує спільні рахунки. «Відкладіть 100 доларів або близько того на тиждень, щоб робити те, що ви хочете, або купувати подарунки, але зберігайте рахунки і платежі в одному акаунті».

Чи не сперечатися перед судом

Співрозмовникам не потрібно знати або бути поруч з вами, коли ви сперечаєтеся. Батьки упереджені, вони завжди будуть грати на стороні своїх дітей », тому що вони їх виростили, тому вони хочуть переконатися, що обраний ним людина є абсолютним кращою людиною, з яким вони можуть бути, і кращою людиною, щоб підняти онука«.

Бути прозорим

Будьте чесні з вашим партнером, але не розділяйте занадто багато. Будьте прозорі «про те, що ви думаєте, як ви себе почуваєте, про ваші бажання, цілі, страхах і цінності». Доктор Філіп каже, що це те, що нас визначає.

Хоча, немає необхідності вдаватися в подробиці про справи і минулих сексуальних партнерів. Якщо це змусить вашого значного іншого відчувати себе невпевнено, залиште його в спокої.

Говорячи я тебе люблю

Почніть використовувати фразу «Я люблю тебе» частіше. Доктор Філіп визнає, що легко забути ці три слова на ваших повсякденних розмовах.

Коли люди не можуть пригадати, в останній раз вони висловлювали свою прихильність до свого партнера, це проблема. Крім того, важливо знати, які якості і чесноти ви захоплюєтеся своєю другою половиною.

Залишити відповідь

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.