Речі, які заважають бути щасливим

Речі, які заважають бути щасливим

Іноді нам просто потрібно здаватися. У суспільстві нам постійно говорять ніколи не йти, але іноді це може бути кращим рішенням. Марк і Ангел Чернов, експерти в області особистого розвитку, заохочують людей знати, що іноді саме здорове і мудре рішення полягає в тому, щоб визнати речі, які потрібно усунути від нашого життя.

Марк і Ангел створили список поведінки, щоб відмовитися від деяких звичок і стати більш щасливим. Ви можете бути здивовані тим, що речі, які можуть бути несуттєвими в наших думках, більш руйнівні, ніж ми розуміємо.

1. Перестаньте думати про минуле.

Коли часи стають жорсткими, наша найгірша битва часто відбувається між тим, що ми пам’ятаємо, і тим, що ми зараз відчуваємо. Таким чином, одне з найскладніших рішень, яке вам коли-небудь доведеться зробити, – це коли залишатися на місці і боротися важче або коли брати свої спогади і рухатися далі. Іноді вам доводиться виходити за межі людини, якою ви були, і пам’ятати людину, якою ви повинні були бути, і людину, якою ви дійсно є сьогодні.

2. Відмовтеся від лайки на все, чого ви не любите.

Бути добрим до себе в думках, словах і діях так само важливі, як бути добрими до інших. Розширте цю ввічливість. Любіть себе – своє справжнє «я». Працюйте через свої страхи (глибоко занурюйтесь), ваші невпевненості (говоріть чесно і голосно) і ваш гнів (кричіть в подушку – не в дзеркало, і люди, яких ви хвилюєтеся, вони цього не заслуговують). Замість того, щоб хворіти самим, ховаючись від своїх проблем, допомагайте собі рости за їх межами. Ось що таке самодопомога. Йдеться про внутрішні проблеми, які змушують вас повірити, що ви менше, ніж ви. Він вчиться бачити, що ви вже прекрасні. Чи не тому, що ви сліпі до своїх недоліків, а тому, що знаєте, що вони повинні бути там, щоб збалансувати ваші сильні сторони.

3. Відмовтеся від жалю і продовжуйте те, що сталося в минулому.

Коли ви залишаєтеся в жаху від життя, про яке, як ви думаєте, повинні були мати, ви в кінцевому підсумку втрачаєте красу того, що у вас є. Спочатку не всі шматочки головоломки, схоже, будуть поєднуватися один з одним, але з часом ви зрозумієте, що вони роблять, відмінно. Так що спасибі тому, що не вийшло, тому що вони просто звільнили місце для речей, які будуть. І спасибі тим, хто пішов від вас, тому що вони просто звільнили місце для тих, хто цього не зробить. Як то кажуть, кожний новий початок походить від іншого початку.

4. Не здавайся в негативі, що оточує тебе.

Бути позитивним в негативні часи – це не просто божевільний оптимізм. Він заснований на тому факті, що історія людства – це історія не тільки трагедії, а й успіху, жертви, мужності, доброти і зростання. Те, що ми хочемо підкреслити в цій складній історії, визначить, наскільки добре ми живемо. Якщо ми дивимося тільки на гірше, це руйнує нашу здатність робити все можливе. Якщо ми пам’ятаємо ті часи і місця – і їх багато, в яких люди вели себе чудово, і все йшло добре, це дає нам енергію діяти і, по крайній мірі, можливість відправити цей світ в іншому напрямку. І якщо ми будемо діяти, хоча б малим чином, нам не потрібно сидіти і чекати якогось грандіозного і прекрасного майбутнього. Майбутнє – нескінченна послідовність подарунків, і жити прямо зараз, оскільки ми думаємо, що ми повинні жити, попри все заперечення навколо нас, саме по собі є дивовижною перемогою.

5. Відмовтеся від думки, що у всіх інших це набагато простіше, ніж у вас.

Коли час стає дуже жорстким, пам’ятаєте цю просту істину: нічого, що варто, завжди легко. І коли ви боретеся за щось важливе для вас, і ви відчуваєте, що ваше життя несправедливе, подивіться на всіх оточуючих вас людей і зрозумійте, що кожна людина, яку ви бачите, бореться з чимось, і для них це просто також важко, як те, що ви переживаєте.

 

Залишити відповідь

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.