Як почати любити себе: поради

Як почати любити себе: поради

Любити себе – це те, що набагато легше сказати, ніж зробити. Насправді, навчитися любити і цінувати себе – це те, що часто не виходить, на користь багатьох стресів і турбот життя. Однак відносини, які ми маємо з собою, є найважливішими. Щоб дійсно знайти свій шлях до самоприйняття, вам потрібно орієнтуватися по довгій і складній дорозі, яка наповнена невпевненістю в собі, невдачею, невизначеністю і негативними зовнішніми впливами. Якщо ви тільки починаєте подорож до того, щоб любити себе, все це можете відчувати себе трохи переважною.

Але що, якщо б у вас була невелика допомога, у вигляді деяких перевірених методів рефлексії, самодопомоги та самоприйняття? Ось кілька чудових рад, які допоможуть вам навчитися любити себе. І, якщо ви вже на шляху любові до себе, це приголомшливе переосмислення.

1. Починайте розповідати собі, що ви любите про себе

У вашого власного життя важливо знати, наскільки ви вражаючі. Ви дійсно повинні дивитися в дзеркало і бути добрим. Тому що те, що ми бачимо в дзеркалі, часто є тим, що ми бачимо в світі. Наше розчарування в інших часто відображає наше розчарування в нас самих. Наше визнання інших часто відображає наше визнання самих себе. Наша здатність бачити потенціал в інших часто відображає нашу здатність бачити потенціал в собі. Наше терпіння з іншими часто відображає наше терпіння з собою. Ви розумієте, що вам потрібно проявити себе в першу чергу.

2. Будьте єдині з тим, що є

Щось, що дійсно складно, але повністю стоїть того, відмовляється від досконалості і починає шлях до того, щоб стати вашим справжнім «я». Найкрасивіша частина цієї подорожі – це просто повернення до мирного відчуття буття. Цей світ є результатом перепідготовки вашого розуму, щоб обробляти життя як є, а не як ви думаєте, що це повинно бути.

3. Не звертайте уваги на схвалення інших

Нагадайте собі, що вам не потрібно робити те, що роблять всі інші. І вам не потрібно отримувати дозвіл на це інакше. Ваш час на цій планеті дорогоцінний. Як то кажуть, «те, що ви робите сьогодні, важливо, тому що ви обмінюєтеся їм день свого життя». Не чекайте, поки хтось ще дасть вам дозвіл жити.

4. Видаліть себе від тих, хто вас збиває

Не турбуйтеся про людей, які не турбуються про вас. Знай собі ціну! Коли ви віддаєте себе тим, хто вас не поважає, ви програєте. Ваші друзі в житті повинні мотивувати, надихати і поважати вас. Ваш коло повинен бути добре округленим і підтримувати. Тримайте його міцно. Якість за кількістю, завжди.

5. Вибачте своє минуле

Коли ви стикаєтеся з темними частинами себе і працюєте, щоб вигнати їх зі світлом свого вибачення, ваша готовність боротися з вашими демонами таким чином змусить ваших ангелів співати. Це просто питання прийняття того, що іноді такі хороші люди, як ви, робите погані вибори. Це не означає, що ти поганий; це означає, що ви людина. Вам нададуть ваше минуле; це кінець. Простіть себе за те, що, на вашу думку, ви зробили або не зробили, і зосередьтеся на тому, що ви будете робити зараз.

 

Залишити відповідь

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.