Як запросити на побачення: п’ять науково доведених способів

Як запросити на побачення: п'ять науково доведених способів

Як виявилося, спокуса може бути швидше наукою, ніж мистецтвом. Цікаво, як залучити когось особливого? Ось п’ять науково доведених способів.

Гумор

Гумор – приваблива якість як для чоловіків, так і для жінок, хоча з різних причин. Недавні дослідження показують, що жінки цінують чоловіків, які можуть жартувати, а чоловіки віддають перевагу жінкам, які сміються над своїми жартами. Чому гумор такий сексуальний? Дослідження, опубліковане в «Еволюційній психології», передбачає, що почуття гумору є сигналом для більш високого інтелекту, який в строго біологічному сенсі є сприятливою рисою для партнера.

Улюблений

Чи були у вас коли-небудь відносини, які, на вашу думку, були повністю платонічними, тільки щоб дізнатися, що вам сподобався хтось інший? Як ви це відчули? Наука каже, що ви, ймовірно, знайшли іншу людину більш привабливу, якщо ви дізналися, що він вам сподобався, навіть якщо ви навіть в кінцевому підсумку вирішили відмовитися від романтики. Психолог Річард Уайзман виявив, що одним з кращих способів справити враження на побачення було створення враження про те, що «вам було важко отримати – і, отже, дефіцитний ресурс, який варто мати, – але дійсно з ентузіазмом про нього або їй».

Обмін особистою інформацією

Те, про що ви говорите, має великий вплив на потенційних партнерів. Наприклад, в одному дослідженні 18 відсотків людей, які говорили про подорожі, хотіли зустрітися знову, в порівнянні з тільки 9 відсотками тих, хто обговорював фільми. Це пов’язано з тим, що чоловіки і жінки, як правило, мають різні смаки в фільмах, що часто призводить до аргументів. Для порівняння, сімейний відпочинок або весілля друзів приносять щасливі спогади (або, принаймні, кумедні історії), які мають більше шансів привести до подібного моменту.

Фактично, обмін особистої, емоційної інформації може створити глибокий зв’язок на самому першому побаченні. В одному дослідженні люди, які ділилися інтимними подробицями, створили більш міцний зв’язок протягом перших 45 хвилин зустрічі, ніж деякі люди відчувають зі своїми найближчими друзями на все життя.

Робимо забавні речі

Обід Nix і кіно і стріляти для діяльності, яка отримує вашу кров накачування. Дослідження показують, що люди пов’язують адреналін і захоплюючі почуття з людиною, з якими вони пов’язані, тому, якщо ви запросите свого партнера на хвилюючий похід або рок-концерт, він, швидше за все, відчує почуття романтичної прихильності.

Кохання з першого погляду

За словами доктора Ерла Наумана, якщо ви вірите в любов з першого погляду, у вас є 60-відсотковий шанс випробувати це. І з тих, хто це переживає, 55 відсотків одружуються з цим партнером, і три чверті з них залишаються разом. Тому відкрийте свій розум можливості кохання з першого погляду.

Залишити відповідь

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.