Ознаки, що дівчині байдуже на вас

Ознаки, що дівчині байдуже на вас

Коли ви закохані в когось, дуже складно зрозуміти, чи є це почуття взаємним. Закоханість іноді може означати, що речі видно через пару рожевих кольорових окулярів. Поведінка і мова тіла іноді змішуються з чимось зовсім іншим.

# 1. Тобі подобається, що тебе чіпають? Невже вона знаходить привід піти?

Їй не обов’язково бути чіпляють типом, щоб проявляти ласку. Витягування або роздратування при фізичному контакті – це величезний червоний прапор. Фізична близькість є частиною здорових відносин.

# 2. Вона перебільшує, хто ви в її житті.

Коли вона знайомить вас з іншими, вона називає вас просто другом. Якщо ви вже підняли цю заклопотаність, і вона продовжує це робити, то вона говорить вам, що не бачить вас своїм романтичним партнером.

# 3. Вона управляє відносинами як диктатор.

Вона не знає сенсу «компромісу». Все робиться по її шляху, або вона вибухає і називає вас егоїстичним. Вона не закінчить обговорення або аргумент, поки ви не зробите те, що вона говорить.

# 4. Її календар занадто зайнятий, щоб коригувати.

Ні ви, ні вона не повинні перестати бачити своїх друзів і робити те, що робить вас щасливими. Проблема в тому, що вона не хоче коригувати свій графік, щоб звільнити час для вас двох. Ніхто не надто зайнятий, щоб припинити проводити час разом.

# 5. Ви опиняєтеся на самоті і переможені. І вона навіть не помічає цього.

Скільки любові і прихильності ви дійсно отримуєте? Доглядаючи за всіма її потребами і переконавшись, що вона щаслива, ви вичерпані і незадоволені. Прийшов час переоцінити ваші пріоритети.

# 6. Вона планує групові або подвійні зустрічі. Весь час.

Якщо їй повністю нудно, коли день складається тільки з вас двох, вона може сказати вам, що просто хоче бути друзями. Групові дні – забава, за винятком випадків, коли це все, що ви робите.

# 7. Вона не хоче мати з вами нічого спільного в зустрічах з друзями.

Якщо вона втече, як тільки ви з’являєтеся на зборах, це може означати дві речі; їй або потрібно було їхати, або не хотілося з’являтися на самоті.

Залишити відповідь

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.