Речі, які можуть залишатися поза увагою в відносинах

Речі, які можуть залишатися поза увагою в відносинах

Нові відносини дуже захоплюючі: ви дізнаєтеся про життя іншої людини, примхи і особистості – і вони дізнаються ваше. Таким чином, перший рік відносин може бути повний злетів і падінь. Але є певні речі, які люди викликають з себе в своїх відносинах, які ви дійсно можете ігнорувати.

Не зрозумійте нас неправильно: якщо ви відчуваєте, що у ваших стосунках є щось більш підступне, ви, ймовірно, повинні називати його припиненням. Проте, протягом першого року є багато речей, які ви можете залишати поза увагою, оскільки нормальні відносини ростуть. Дізнайтеся, які саме нижче.

№ 1. Друзі на вулиці

На початку ваших відносин ваші друзі можуть не подобатися вам. Немає тиску, хоча: поки ви опиняєтеся хорошим партнером, він навчиться любити вас в найкоротші терміни.

№ 2. Страх перед прихильністю

Багато людей прихильні фобії, але ви не повинні дозволяти цьому турбувати вас. Роздуми про такі речі, як шлюб і діти, можуть бути дійсно вражаючим, тому найкраще зайняти ці речі. Не турбуйтеся, якщо ваш партнер боїться зробити протягом першого року, – але після першого року, можливо, пора поставити питання.

№ 3. Перший рік боротьби

Перший рік – це навчання і зростання один одного. Природно, це означає, що у вас можуть бути деякі бої. Якщо бої не переростуть або не стануть огидними, це нормально – навіть якщо відносини ще молоді.

№ 4. Ви НЕ №1

Якщо ви вважаєте, що з вашими відносинами щось не так, тому що вони не говорять вам все, то ви помиляєтеся – деяким людям потрібно багато часу, щоб мати можливість довіряти комусь іншому.

№ 5. Сімейна проблема

Ні, у вас може не бути власної сім’ї, але у кожного з вас є батьки, брати і сестри і розширена сім’я, щоб дізнатися. Багато разів сім’я партнера не буде відразу розігріватися. Згодом, якщо вони побачать, що ви щасливі разом, вони теж будуть щасливі.

Залишити відповідь