Речі, які можуть залишатися поза увагою в відносинах

Речі, які можуть залишатися поза увагою в відносинах

Нові відносини дуже захоплюючі: ви дізнаєтеся про життя іншої людини, примхи і особистості – і вони дізнаються ваше. Таким чином, перший рік відносин може бути повний злетів і падінь. Але є певні речі, які люди викликають з себе в своїх відносинах, які ви дійсно можете ігнорувати.

Не зрозумійте нас неправильно: якщо ви відчуваєте, що у ваших стосунках є щось більш підступне, ви, ймовірно, повинні називати його припиненням. Проте, протягом першого року є багато речей, які ви можете залишати поза увагою, оскільки нормальні відносини ростуть. Дізнайтеся, які саме нижче.

№ 1. Друзі на вулиці

На початку ваших відносин ваші друзі можуть не подобатися вам. Немає тиску, хоча: поки ви опиняєтеся хорошим партнером, він навчиться любити вас в найкоротші терміни.

№ 2. Страх перед прихильністю

Багато людей прихильні фобії, але ви не повинні дозволяти цьому турбувати вас. Роздуми про такі речі, як шлюб і діти, можуть бути дійсно вражаючим, тому найкраще зайняти ці речі. Не турбуйтеся, якщо ваш партнер боїться зробити протягом першого року, – але після першого року, можливо, пора поставити питання.

№ 3. Перший рік боротьби

Перший рік – це навчання і зростання один одного. Природно, це означає, що у вас можуть бути деякі бої. Якщо бої не переростуть або не стануть огидними, це нормально – навіть якщо відносини ще молоді.

№ 4. Ви НЕ №1

Якщо ви вважаєте, що з вашими відносинами щось не так, тому що вони не говорять вам все, то ви помиляєтеся – деяким людям потрібно багато часу, щоб мати можливість довіряти комусь іншому.

№ 5. Сімейна проблема

Ні, у вас може не бути власної сім’ї, але у кожного з вас є батьки, брати і сестри і розширена сім’я, щоб дізнатися. Багато разів сім’я партнера не буде відразу розігріватися. Згодом, якщо вони побачать, що ви щасливі разом, вони теж будуть щасливі.

Залишити відповідь

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.