Привички жінок, які руйнують відносини

Привычки женщин, которые разрушают отношения

Жінки часто скаржаться на те, що всі хороші хлопці зайняті. Це може бути так, але це не означає, що це є насправді. Люди часом складні і важкі для розуміння. Не дивно, що, не дивлячись на те, наскільки великим може бути хтось, деякі відносини неминуче зазнають невдачі.

Ось список речей, які роблять жінки, які приводять людей в безумство. Деякі з них можуть бути тривіальними і безневинними, а інші – просто не здоровою поведінкою для будь-якої зі сторін.

1. Довіра до будь-яких відносин важливо. Якщо ви задасте йому питання, будьте готові до його чесності.

Не думайте, що він робить щось неправильно, якщо він не відповідає вам прямо зараз. Він більше не на твоєму боці, а на тобі.

2. Вона ревнує до своїх подруг. Це твоя проблема, а не його!

Людина, здатний мати постійну дружбу з кимось із протилежної статі, хороша. Це означає, що він бачить жінок як своїх рівних, а не потенційні контакти.

3. Він не ідеальний, і ви теж.

Зберігайте очікування в стосунках реалістичними і справедливими. Він не принц, а ти не принцеса. Будьте зрілі в тому, що ви обидва можете привнести у відносини.

4. Коли ви змагалися у всьому, від розробки до того, скільки грошей кожна людина заробляє.

Веселощі і дружня конкуренція в порядку. Але коли ви постійно намагаєтеся перевершити його або перемогли його в речах, він може швидко втомитися. Він уже знає, що ти класний, і не потрібно це доводити.

5. Її незахищеність доходить до рівня, який нервує вас обох.

Дати йому простір важливо. Чи не кожен хлопець обманює і вважає, що ваш нинішній коханець – це один, який віджене його від вас. Повірте, вам цього достатньо.

6. Якщо ви дійсно засмучені через щось, знайдіть відповідний час і місце, щоб обговорити це.

Насправді нікого з тих, хто займається вашим бізнесом, не є проблемою, тому не сперечаєтесь публічно. Ви обидва бентежите себе.

7. Тримайте свої проблеми в секреті. Перестаньте йти до своєї подруги, щоб розповісти все, що ви ненавидите про нього.

Ви зустрічаєте його не з вашими друзями. Якщо у вас є проблеми, які необхідно вирішити, то поговоріть з ним про це. Поважайте відносини досить, щоб тримати приватні справи приватними.

8. Це було дуже мило і ласкаво, коли ви використовували мить, щоб вкрасти їжу з його тарілки.

Ви можете замовити невеликий обід або десерт, але потім подивитися, що він замовляє, і хотіти одного або декількох укусів з його тарілки. Це несправедливо, він теж голодний і хоче насолоджуватися їжею стільки, скільки ви. Якщо ви не думаєте, що можете закінчити їжу, просто залишите все інше.

 

Залишити відповідь

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.