Поради для справжнього друга

Поради для справжнього друга

Є деякі дружні стосунки, які тривають все життя. Хоча ми не можемо гарантувати рецепт довічної дружби, ми можемо запропонувати деякі поради про те, як стати кращим другом для людей, яких ви зараз цікавите.

«Друзі схожі на дзеркала»

Коли ви дивитеся в дзеркало, ви бачите все. Точно так же, коли ви бачите своїх друзів, ви бачите більше про них, ніж інші люди. Більш того, ви обидва – дзеркала один одного. Ви можете не виглядати однаково, і ви можете не вірити в усі ті ж речі, але ви ділитеся спогадами, секретами, і ви знаєте про сильні і слабкі сторони один одного.

Будь вухами

Дружба – це не просто забава або скидання всіх ваших проблем на когось. Коли людина просто розповідає і не слухає, це здається лекцією. І не можна сказати, що вони не друзі, але це викликає дискомфорт. Даруйте своїм друзям повагу, слухаючи їх.

Зрозумійте, що ви не можете дружити з усіма

Інколи наші знайомі тягнуть нас кудись і ми проводимо з ними багато часу. Але вони не стають нашими друзями. А в цей час наші справжні друзі чекають на нас.

Не у всіх є ця проблема, але якщо ви щось на зразок цього, це може допомогти зупинити вас і визнати, що ваш час дорогоцінний і обмежений. Зарезервуйте його для тих золотих друзів. Не відчувайте себе погано, якщо вам потрібно вирізати певних людей з вашого життя.

Будь там, коли потрібно

Багато з нас винні в тому, що вони друзі з гарною погодою, будучи одним для кого-то тільки тоді, коли подобається час, або коли ми можемо щось зробити з цього. Ви могли б запитати: «Як це принесе мені користь?» Але це не так, як працює дружба.

У вашого друга сталася криза? Будь там. Вони зламалися? Будь там. Іноді життя стає потворним. Добре, що потворність приходить в цикли, і ваш друг швидко оговтається. Тим часом, просто будь там.

Люди розмножуються весь час

Це сумна істина, але якщо ви там для людей, за яких ви хвилюєтеся, це може зміцнити відносини. Якщо це не так, не гірко про це. Знайдіть світ, знаючи, що ви зробили все, що могли.

Залишити відповідь

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.