5 порад, які допоможу зблизитися з жінкою

5 порад, які допоможу зблизитися з жінкою

Інколи жінки такі не доступні і що ми б не робили, вони всерівно не підпускають до себе. Але вихід є, ось декілька порад, дотримуючись яких, ви станете близькими.

Практикуйте фізичну близькість разом

Якщо один або обидва з вас глибоко цінують фізичний дотик, це не означає, що ви хтивий чоловік. Це просто означає, що дотик змушує вас відчувати себе теплим, безпечним і улюбленим.

Тримайся за руки, поцілуйте щоку, потягніть її ближче до себе. Що б ви не робили, переконайтеся, що вона відчуває себе в безпеці і комфортно.

Не порівнюйте її з ким-небудь ще

Ви, напевно, вже знаєте, але впевненість жінки в тому, що вона може вибухнути. Не порівнюйте її з ким-небудь ще, особливо з колишніми. Навіть якщо вона впевнена, це може бути неповага.

Почекай її під дощем, і вона навчиться ходити з тобою під ним

Коли ми говоримо «дочекайтеся її під дощем», ми не маємо на увазі, що ви буквально повинні чекати її під дощем. Ви знаєте, що цитата «хтось відчуває людей дощем, інші просто мокрі?» Ну, це ніби як.

Ми маємо на увазі, що вибирати відносини з кимось, хто не знає, як бути коханою, складно, а іноді, ймовірно, це буде дуже схоже на те, щоб потрапити в дощ.

Але якщо ви будете дотримуватися її у важкі часи, вона буде зворушена, що ви стоїте там, чекаючи її весь час.

Зустрітися на півдорозі

Практикуйте смиренність щоразу, коли робите помилку і прощайте швидко. Вона буде поважати партнера, який теплий і ніжний, і з більшою ймовірністю буде довіряти вам згодом.

В наші дні чесність здається чарівною

Навіть якщо ви горда людина, краще бути чесним у своїх почуттях. Якщо ви збентежені нею, повідомте їй, і обов’язково повідомте про це неконфронтаційним способом. Для виявлення уразливості потрібен сильний чоловік.

І не брешіть, навіть про дрібниці. Якщо вам потрібно будувати свої відносини на білій брехні весь час, то ви припускаєте, що вона не може впоратися з правдою. А якщо вона не може? Ну, це те, що їй потрібно з’ясувати.

Не забувайте також бути чесним із самим собою, якщо це не підходить вам.

Якщо ви відчуваєте, що вона не зустрічає вас на півдорозі до такої міри, що ви відчуваєте себе спалені, щось не так. Настав час відпустити. Не можна постійно переучувати себе для кожного на щоденній основі.

Так, любов – це терпіння, розуміння і прощення, але ви повинні пам’ятати, що ви теж є частиною відносин. Іноді кращий спосіб любити когось – це відпустити їх. Зрештою, ніхто не хоче відчувати обурення в кінці.

Залишити відповідь

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.