Речі, які роблять практично всі жінки після розриву

Речі, які роблять практично всі жінки після розбиття

Отже, ви можете подумати, що ваш колишній трохи божевільний. Може бути, ви думали, що вона завжди була. Тепер, коли ви розійшлися, ви можете подумати, що повітря чисте. Але іноді це не завжди так, і ситуація може бути ще більш заплутаною.

Нижче ви знайдете «божевільні» речі, які можуть зробити деякі жінки після розпаду і розуміння того, чому. Вона марнується зі своїми друзями, передає вам тексти, а потім ігнорує вас. Це дійсно залежить від того, де вона знаходиться в її життєвому віці, кар’єрі і досвіді – і, чесно кажучи, не всі вони вірні для всіх жінок, тому не так швидко судіть.

Крім того, ми всі знаємо, що жінки – це не єдині люди, які роблять це, і ми в кінцевому підсумку виходимо з розлому. І коли ми це робимо, це славно.

Освоює мистецтво бути супер-детективом

Вона не приховає вас на своїх рахунках, тому що вона не хоче відволікатися від своїх цілей рухатися вперед. Вона дійсно хоче рухатися далі, але у неї будуть свої моменти слабкості, коли вона не може перестати перевіряти, як ваше здоров’я. Іноді єдиний спосіб зробити це, без прямої розмови з вами, звичайно, через соціальні мережі.

Йде з друзями, щоб повеселитися і в кінцевому підсумку підключитися до когось або напитися вам

Її друзі витягують її (або в залежності від дівчини, може бути, вона хоче звільнитися) для якоїсь забави, а потім вона п’є до такої міри, що нудьгує і передає вам тексти. Або, може бути, вона просто самотня. Чесно кажучи, це просто складно сказати, коли ви п’яні, особливо якщо розпад тільки що стався.

Божевільна розмова

У той час як я не практикую це особисто, я знаю кілька жінок, які погано відгукувалися про їх exes, деякі з серйозною причиною (він був насправді ривком, брехуном, шахраєм і т. Д.) І іншими людьми, крім тих, гіркоту.

Вона раптом поет

Вона кладе ручку на папір або, може бути, вона набирає її в своєму блозі або в Facebook. Практика художнього самовираження, незалежно від того, як це не так, є процесом зцілення для деяких людей.

Вона змушує себе почувати себе абсолютно новою

Чому деякі жінки винаходять себе після розпаду? Нове волосся, новий одяг, новий макіяж. Ні, це не тому, що вони матеріалістичні. Це так просто: розставання дійсно складно, і ці речі, наскільки вони є, допомагають вам переорієнтуватися на себе. Крім того, ви бачите негайні зміни, які дають вам надію, коли ви відчуваєте себе пригніченим.

Візьміть себе з друзями, щоб показати, що у неї вибух

Швидше за все, вона й гадки не має, що ви робите, і, ймовірно, вважається найгіршим. На її думку, ви, ймовірно, з друзями або ще гірше, з іншою дівчиною. І так, вона могла б опублікувати фотографію свого вибуху, «теж».

Подорожуйте і виглядайте абсолютно чудово і безтурботно, роблячи це

Тепер, коли ви більше не разом, ви виявите, що у неї є час, щоб зробити щось і піти туди, куди вона завжди хотіла.

Направляючи деякі банки тут: «Тому що вона пішла, а тепер без неї / Ти зовсім одна, тому що вона богиня / Ти повинна це побачити».

Вона дивиться романтичні комедії та драми, фільми і книги

Іноді відчуття болю відразу стає єдиним виходом. У той час як деяким дівчатам подобається проводити вечірки, інші відступають всередину.

Залишити відповідь

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.