6 порад, які допоможуть звільнити простір від непотрібних речей

6 порад, які допоможуть звільнити простір від непотрібних речей

Всі ваші полиці заставлені багатьма баночками, приладами чи ще чимось і вам постійно мало місця? А недавно ще й купили щось нове і тепер нема де поставити? Ось декілька порад, які допоможуть вам звільнити простір від непотрібних речей.

  • Зберігайте ваші ліки десь в іншому місці.

Всупереч переконання, тримати всі ваші медикаменти у ванній кімнаті може бути поганою ідеєю, так як вона весь час стає парною. Перемістіть ліки в іншу кімнату, щоб ви могли отримати додатковий простір у ванній кімнаті.

  • Очистіть свої кухонні ящики.

Так просто, як просто набити кожен кухонний інструмент, який ви можете в свої ящики, постарайтеся обмежити їх тільки тими предметами, які ви використовуєте щодня. Все інше ви можете переміститися в місце, яке більше в стороні і тоді у вас з’явиться набагато більше простору.

  • 90% пошти – це непотріб.

Давайте будемо чесними, це дійсно так. Так ось що ви робите, ви кидаєте його негайно. Залиште решту 10% пошти у видимій області або кошику, щоб ви могли мотивувати, щоб дійсно відкрити і впоратися з цим.

  • Дотримуйтесь правило трьох.

Правило три тут – це максимальна кількість предметів на полицю. Неважливо, який розмір і / або форма вони є, просто переконайтеся, що вони пов’язані один з одним кольором або темою.

  • Керуйте своєю косметикою

Зберігайте свою косметику в косметичках, готових до поїздки. Це допоможе вам організувати різні предмети, і вони легко готові до роботи, коли вам потрібно взяти їх всіх з собою в поїздку.

  • Заохочуйте своїх дітей бути акуратними і охайними.

Тримайте іграшки ваших дітей на доступній для них малій полиці. Це допоможе вказати їм, як легко прибирати самостійно без допомоги дорослих.

  • У вас закінчується зберігання у ванній, тому що ви тримаєте там речі, які не повинні бути там.

Ось спосіб з’ясувати, що тримати і не тримати у ванній. Заберіть кожну дрібницю з очей геть і подивіться, що потрапляє на верхню стійку вашого раковини протягом наступних кількох днів. Ці предмети – це ті, які ви використовуєте найбільше і можете в кінцевому підсумку залишити. Все інше варто забрати.

Залишити відповідь

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.