5 дивних психологічних причин, чому хтось може полюбити вас

5 дивних психологічних причин, чому хтось може полюбити вас

Закоханість – це не те, що часто трапляється в житті – тому, коли це відбувається в кінці кінців, це щось особливе. Звичайно, це не подія, яку ви можете планувати і не готувати. Коли ви, нарешті, перетнете шлях з цією правильною людиною, все встане на свої місця. Це те, що не можна примусити.

Майте на увазі, що це жодним чином не є керівництвом до того, як змусити когось закохатися в вас. Це неможливо. Це питання, що дозволяє природі йти своєю чергою. Це просто пояснення цієї природи.

1. Знайомство один з одним, навіть якщо це означає в короткий проміжок часу

Закоханість в людини означає закоханість в їх особистість і риси. Якщо ви вже починаєте відчувати якесь тяжіння тільки від знайомства з людиною, це однозначно означає щось. Один з дослідників показав, що незнайомі люди почали будувати інтимність один з одним, задавши один одному 36 питань за 45 хвилин.

2. Забудьте, що фраза «протилежності притягують», люди,

які схожі один на одного, схильні тяжіти один до одного

Люди схильні розвивати почуття і в кінцевому підсумку закохатися в людей, які схожі на них. Це означає наявність подібних цінностей, життєвих переживань, особистостей, навіть подібних фізичних проявів.

3. Запах може бути одним з факторів тяжіння до іншого

Чому ще б парфум і одеколон були такими успішними продуктами в роздробі? Людей приваблюють певні аромати. Ці аромати, однак, йдуть далі, ніж просто добре пахнуть. Наприклад, овуляція жінок вважається за кращі аромати чоловіків з великою кількістю тестостерону.

4. Це допомагає, коли ви схожі на свого батька протилежної статі

Хлопці залучають жінок, які нагадують свою маму. Жінок приваблюють чоловіки, які нагадують свого батька. Це може означати подібність не тільки з фізичними особливостями, а й з їх особистостями.

 5. Висота грає важливу роль

І чоловіків, і жінок можна залучити до певної висоти. Це може варіюватися від короткого до середнього чи високого. Жінки, наприклад, можуть бути більш привабливими для чоловіків, які вище, тому що це більше схоже на чоловічу характеристику.

 

Залишити відповідь

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.