Помилки при користування шампунем, які шкодять вашому волоссю

Помилки при користування шампунем, які шкодять вашому волоссю

Схоже, це найпростіша, неускладнена річ, яку ви можете зробити: крок в душ, схопити шампунь, наляти на долоню і намилитися. Миття вашого волосся не повинно бути таким складним процесом, але перед тим, як ви це зробите, вам потрібно знати дещо, і насправді важливіше звернути увагу на дрібні деталі, ніж ви думаєте.

Для початку, чи знаєте ви, яке у вас волосся? Товсте, тонке, грубе, кучеряве – є багато варіантів. Крім того, чи знаєте ви, який у вас скальп, на які продукти ваша шкіра реагує занадто красиво або що насправді знаходиться в цій пляшці шампуню, яку ви берете щоранку? Більш того, ви повністю впевнені, що ви насправді повинні мити волосся щоранку?

У нас є відповіді на всі ці питання і більш докладно, де ми викладемо деякі поширені хибні уявлення про шампуні, до яких все стали жертвами. Слідуйте за цими корисними порадами та отримуйте свої кращі волосся.

  • Для початку вам потрібно дізнатися, яку у вас волосся

Розуміння різних компонентів здорового волосся може допомогти вам зберегти його в кращому вигляді.

  • Більшість людей думають, що їм не потрібно читати вказівки на пляшці з шампунем, але ви напевне повинні

Завжди дотримуйтесь вказівок на пляшці, тому що іноді вони трохи відрізняються від того, до чого ви звикли.

  • Також важливо уважно вивчити список інгредієнтів

Не всі інгредієнти в пляшці корисні для вашого волосся. Лимон і м’ята можуть викликати алергічні реакції у деяких людей, а деякі хімічні добавки можуть бути більш шкідливими, ніж інші.

  • Потім мова йде про екзотичних інгредієнти

Шампунь з дійсно екзотичними інгредієнтами може насправді не працювати так добре і тому не варто ціни. Фактично, деякі дослідження показують, що тільки від 5 до 10% інгредієнтів шампуню насправді мають ефект.

  • Коли справа доходить до вимивання волосся, важливо стежити за своїми очікуваннями

Більшість людей це розуміє, але пам’ятайте, що якщо ви використовуєте шампунь, ви, ймовірно, не будете виглядати схожою на модель. Як і всі споживчі товари, реклама роздуває результати.

  • Ви напевне не хочете використовувати занадто багато шампуню за один раз

Багато людей ігнорують напрямки і використовують величезну кількість шампуню кожен раз, рішення, яке може привести до накопичення з плином часу.

  • І ви не повинні мити волосся занадто часто

Ця діаграма показує, що більшість людей просто миють волосся один раз в тиждень, що ідеально підходить для того, щоб ви не позбавляли природних масел вашого волосся.

  • Блондинкам слід приділяти особливу увагу типу шампуню, який вони використовують

Блонди повинні використовувати освітлюючі шампуні. Це пов’язано з тим, що блондинки мають більш пористі волосся, а це значить, що вони можуть більше пошкоджувати волосся.

  • І якщо ваше волосся не реагує на певний шампунь, ви повинні припинити його використовувати

Ваше волосся, що не реагує на певний тип шампуню, більше не вказують на те, що ви повинні продовжувати використовувати – якщо він не працює, не користуйтеся ним.

  • Важливо пам’ятати, коли ви входите в душ, знання – це сила

Розуміння вашого волосся, що вам потрібно і які продукти ви використовуєте, має вирішальне значення для того, щоб ваше волосся виглядали краще за все.

Залишити відповідь

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.