На якій стороні потрібно спати?

На якій стороні потрібно спати?

Ми знаємо, що хороший спальний сон необхідний для підтримки хорошого здоров’я. Сон дозволяє відпочивати нашим тілам після метушливого, довгого дня. Є багато способів гарантувати, що ви отримуєте кращий сон, наприклад, лягати спати в точний час щоночі, підтримувати спальню в прохолодній температурі і повністю вимикати світло.

Але є одна річ, яка може заподіяти вам біль, коли ви знаходитесь на землі мрії, і ви навіть не знаєте. Ваше положення сну може фактично негативно вплинути на вашифй загальний стан здоров’я, і ​​воно покладається на одну сторону, яка є найбільш руйнівною.

Доброю новиною є те, що ви можете тренувати своє тіло, щоб рухатися до правильній стороні. Ти не пошкодуєш про це.

Люди, які сплять на правій стороні свого тіла, наносять довгострокової шкоди.

Дослідження показали, що спати з правого боку допомагає шлунковому шлунку шлунка рухатися в стравохід. Згодом це збільшує ризик розвитку раку стравоходу і шлунка.

Перехід на ліву сторону поліпшить ваше здоров’я.

Ліва сторона вашого тіла вважається «домінуючою слабкою стороною». Зовні зліва дає організму можливість фільтрувати токсини, лімфатичні рідини і відходи. Це робиться через лімфатичні вузли і грудної клітини.

Травлення отримує додаткову допомогу, коли ви вибираєте правильну сторону.

Відходи переміщаються з товстої кишки в товсту кишку частково через силу тяжіння, коли ви повертаєтеся наліво. Це може пояснити людям, що страждають кишечником, як тільки вони встануть вранці.

Вагітні жінки також можуть принести користь переміщенню з цього боку.

Жінки, які вагітні, повинні негайно перейти на цю сторону. Це дозволяє забезпечити належний приплив крові до серця як для мами, так і для дитини. Це також допомагає пережити тиск зі спини. Крім того, він утримує матку від здавлювання печінки.

Дайте вашому хребту перерву.

Якщо ви страждаєте від болів в спині, спати зліва буде пережити тиск на хребет.

Зробіть це для свого мозку.

Дослідники вважають, що перехідні боки допомагають мозку видаляти хімічні речовини для відходів. Вони вважають, що деякі тварини схильні спати з одного боку.

Це давня індійська практика, що датується тисячами років.

Аюрведа є одним з найстаріших у світі цілісних ліків. Санскритське слово перекладається як «життєве знання». Ця практика вважає, що спати по лівому краю приносить користь органам наших органів.

Але так складно переключитися, коли спати навпаки – все, що ви знаєте.

Буде потрібно час, щоб створити звичку спати по-іншому. Спробуйте покласти подушку на спину, щоб вона не дозволяла вам котитися назад і перемикатися на всі боки спати на протилежному боці ліжка.

Залишити відповідь

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.