Як зрозуміти, що ви сподобалися дівчині?

Як зрозуміти, що ви сподобалися дівчині?

Ви коли-небудь дружили з кимось, хто, на вашу думку, зацікавлений в вас, але у відносинах? Буває. Звичайно, це не означає, що він або вона неправильна. Там може бути якийсь невисловлений рівень тяжіння між вами двома. Однак ви ніколи не можете бути в цьому впевненими. Якщо ви не будете ретельно аналізувати все, ви можете перейти до неправильних висновків. Ось декілька ознак, які допоможуть вам розібратися в такій ситуації.

Вона дуже зворушує вас, роблячи якомога більше фізичних контактів.

Це досить просто, якщо ви думаєте про це. Вона не доторкнулася б жодним пальцем до хлопця, якщо їй не сподобається хлопець. Зазвичай вона робить тонкі кроки, як штовхає вас, або просто наближається до вас.

Всякий раз, коли відбувається щось велике в її житті, ви перший, кого вона розповідає це.

З якоїсь причини замість того, щоб розповідати своїм подружкам або іноді навіть своєму другові новини, вона вирішує розповісти вам про це. Підозріло? Ми так думаємо.

Ви помітите, що вона ніколи не відповідає або не дивиться на свій телефон, поки вона проводить час з вами.

Вона зосереджена на тому, що вона може бути з тобою. Вона вважала за краще б присвятити весь свій час виключно з тобою.

Вона знає, що робити і що сказати, щоб зробити поганий день твоїм.

Простіше кажучи, вона знає, як змусити вас почувати себе краще. Якщо у вас буде жахливий день, вона точно дізнається, як підняти настрій.

Ти зловиш її підсвідомо, дивлячись на тебе.

У жінок є погана звичка до незнання їх погляду. Вони можуть відірватися від голови, повної думок, весь час дивлячись на вас. Чому вона дивилася на хлопця, якого вона не хвилювала?

У вас є відчуття, що вона переслідує вас в соціальних мережах, особливо в Facebook.

Facebook сповнена інформації. Може бути, ви помітите, що вона залишає коментарі або ставить лайк на старих старих фотографіях або повідомленнях. Її привабливість для вас, можливо, зробить її цікавою.

Ви отримуєте від неї подарунки на кожен випадок.

Це означає подарунки для вашого дня народження, Різдва, Нового року, просування по службі і т. Д. Спочатку це виглядає як приємний жест, а потім подарунки просто продовжують приходити.

Вона називає вас прізвиськами, як милий або солодкий.

Це всі умови ласки. Але, звичайно, продовжуйте помічати, якщо вона називає когось ще цим. У деяких ситуаціях є дами, які просто люблять використовувати ці типи прізвиськ для всіх.

Їй дуже подобається розмовляти з тобою.

У вас завжди найдовші розмови. Однак не помиляйтеся жінка, яка любить розмовляти з усіма, як з кимось, хто любить розмовляти з вами. Є різниця.

Здається, вона стримується щоразу, коли ви виходите.

Можливо, це тому, що вона навмисно щосили намагається бути вірним своєму хлопцеві. Звичайно, це не означає, що ви повинні вдарити по ній. Будь шанобливим.

Залишити відповідь

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.