Як бути з жінками, які не кохають самі себе

Как быть с женщинами, которые не любят сами себя

Жінки – розумні істоти, але вони також можуть бути дуже захищені. Якщо ви зустрічаєтеся з жінкою, яка не знає, як бути коханою, вам знадобиться набагато більше, ніж удача. Вам знадобиться відкритий розум, терпіння і смирення.

Якщо ви йдете, не практикуючи їх, а замість цього зарозуміло припускаєте, що знаєте тип дівчини, це буде виглядати як ривок або гірше, можна втратити її.

Але що ми маємо на увазі під жінкою, яка не знає, як бути коханою? Може бути, вона боїться через минулий досвід або, може бути, просто звикла жити сама. В цьому немає нічого поганого. Ви тільки що зустріли її в цей час в її житті. Замість того, щоб очікувати змін відразу, ви можете допомогти їй рости, люблячи її щодня.

Ознайомтеся з наведеними нижче порадами. Майте на увазі, що всі поради не застосовуватимуться до всіх відносин, тому візьміть те, що працює для вас.

Вітаю, ви закохалися

Ви абсолютно зачаровані нею. Але є тільки одна проблема: незважаючи на те, що вона відповідає взаємністю, вона все ще відчуває себе трохи далекою. Могло бути багато причин для цього, але деякі жінки – деякі люди, дійсно – все ще вчаться, що означає бути коханими.

Вона охороняється?

Вона зазвичай не пускає людей, але вона дозволила вам ступити в її будинок. Ви можете в кінці кінців увійти, вам просто потрібно знайти цю щілину в її обладунках.

Можливо, вона дико незалежна

Невже жінка, яка вам сподобалася, повністю самодостатня? Швидше за все, вона може бути щаслива сама по собі, але з якоїсь причини вона вирішила спробувати з тобою.

Вона відчувала себе втраченою

Любові важко орієнтуватися для всіх, особливо тих з нас, хто постраждав в минулому. Може бути, вона була ображена або, може бути, вона образила іншого. У будь-якому випадку, їй буде важко довіряти будь-кому, в тому числі і самій собі, але просто знайте, що неприємні ситуації не такі ж неможливі. Довіра – це те, що можна побудувати з плином часу.

Проведіть шлях

Є деякі жінки, які знають, чого хочуть, але все ще вчаться говорити про це. Якщо ви хочете того ж, дозволяючи їй чітко і впевнено зрозуміти, що вона може відчувати себе більш впевнено.

 

 

Залишити відповідь

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.