Як позбутися безладу в квартирі?

Як позбутися безладу в квартирі?

Коли ви все прибираєте, збираєте, ви, як правило, просто кладете речі де хочеться. І з накопиченням, приходить безлад. Іноді ви навіть не зрозумієте, що оточили себе в безладді, поки не стало надто пізно.

Але не турбуйтеся, навіть самі переповнені домогосподарства можуть бути очищені, якщо зробити це правильно. Якщо ви хочете позбутися безладу в своїй квартирі, ознайомтеся з деякими з наведених нижче порад.

  • Скоротіть свою бібліотеку до важливих книг

Може бути, ви закохані в книги і почали збір книг, який повільно вийшов з-під контролю. Будьте вибагливі до ваших книг. Не тримайте кожну, яку ви коли-небудь читали, зберігайте лише ті, які насправді вплинули на ваше життя.

  • Покажіть свої каструлі і сковорідки

Кабінетний простір легко переноситься великими горщиками і сковорідками. Замість того, щоб витрачати дорогоцінний простір в шафі з ними, поставте їх замість цього на підставку.

  • Позбавтеся від пляшок, що оточують вашу ванну / душ

Є великий безлад серед різних шампунів, кондиціонерів і миття тіла на краю вашої ванни? Позбавтеся від безладу, замінивши пляшки диспенсерами в спа-стилі.

  • Сховайте всі ваші пульти дистанційного керування

Якщо у вас кілька пультів дистанційного керування, згрупуйте їх і збережіть в одному місці. Кришка з кришкою або шикарна декоративна чаша найкраще підходять для цієї ситуації.

  • Тримайте ключі в одному місці і в одному місці

Ви в шаленому безумстві, коли намагаєтеся з’ясувати, де знаходяться ваші ключі? Врятуйте себе від неприємностей і тримайте всі свої ключі в передній і центральній чашах, які завжди будуть знаходитися в тому місці, де воно встановлено.

 

Залишити відповідь

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.