5 порад, які зроблять з вас справжнього друга

5 порад, які зроблять з вас справжнього друга

Дружба зникає кожен день. Ходять чутки, що дружба, яка триває як мінімум 7 років, триватиме все життя, але ми бачили стільки контрприкладів в нашому власному житті.

 

1. Складіть конкретні плани з ними

Ви знаєте, як стилісти іноді запитують, чи хочете ви замовити наступну зустріч відразу після стрижки? Якщо ви знаєте, що будете зайняті, це може бути щось, що може працювати між друзями. Якщо ви вже з ними, поговоріть про те, як наступного разу ви побачите один одного. Вам не обов’язково маєте бути агресивним, просто намагайтеся не бути розпливчастим. Ще одна річ, яка допомагає, – це календар Google (не забудьте встановити нагадування, якщо ви заклопотані як бджілка).

2. Найкраще, що ви можете зробити, це показати

Якщо ви планували провести час один з одним, виходьте. Якщо виникне надзвичайна ситуація, це абсолютно зрозуміло. Просто будь чесним.

Якщо ви не в настрої, постарайтеся думати про себе більше, ніж просто про себе, і зустрітися з ними в будь-якому випадку. Часто люди не хочуть виходити, в кінцевому підсумку роблять це і раді, що вони це зробили. З’явіться. Ваші друзі оцінять вас за це. Якщо ви дійсно не хочете виходити на вулицю, спробуйте запросити їх до себе.

3. Планування поїздки з ними – відмінний спосіб зв’язати або знову побачитися

Ми не завжди можемо жити поруч з нашими друзями, особливо коли життя веде нас в інші місця. Плануйте поїхати разом десь, навіть якщо двоє ваших друзів не знайомі між собою. Якщо бюджет є проблемою для будь-якої особи в групі, будьте розуміючими. Якщо це не так, не бійтеся пропонувати!

4. Візьми трубку

Краще говорити особисто, але це не завжди можливо. Якщо ви почекаєте один одного особисто, ви можете довго чекати. Якщо в вашого друга є щось, щоб відсвяткувати або пройти через щось жорстке, зробіть це разом з ними, або хоча б вислухайте. Ви також повинні це зробити, якщо ви не чули від них ніяких новим протягом довгого часу.

5. Будьте уразливі

У міру того як ми стаємо старше, у нас є це очікування, що ми також будемо мудріші, але перш ніж ми туди доберемося, у нас буде багато помилок з неадекватністю. Він може відчувати погибіль.

Хоча важливо мати впевненість в собі, не думайте, що ви повинні підробляти емоції. Це не з друзями. Не бійтеся бути вразливими і розповідати їм про свою боротьбу. Можливо, вони не зможуть вирішити ваші проблеми, і ви не повинні їх вирішувати, але вони будуть там для вас.

 

Залишити відповідь

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.