5 речей, які ви ніколи не повинні робити з інтимними частинами тіла

5 речей, які ви ніколи не повинні робити з інтимними частинами тіла

Почнемо з того, що інтимні частини тіла дуже чутливі. Хоча вірно, що кожне тіло відрізняється, є певні речі, які ви ніколи не повинні робити з ними.

Ви можете дратувати або завдавати болю вашим інтимним частинам тіла, навіть не знаючи про це. Повсякденні речі, наприклад, приймати душ, досліджувати власне тіло або займатися сексуальною діяльністю, можуть поставити вас під загрозу. Навіть гра з собакою може бути небезпечною.

Ми не намагаємося зробити вас параноїком, ми просто хочемо переконатися, що ви комфортно, здорово, безпечно і усвідомлено відноситеся до себе. Наприклад, ви можете уникнути зараження простим миттям рук, іграшок і частин тіла до і після сексу.

# 1. Не пробуйте все, що ви бачили по телевізору

Ви можете просто зіпсувати абсолютно хороший пиріг. Деякі чоловіки, які спробували це, стверджують, що це не варто того, тому що це не обгортає навколо пеніса щільно в будь-якому випадку.

# 2. Не повторюйте, не вставляйте свій пеніс в розетку або тостер, особливо якщо він підключений до джерела живлення

Це може здатися здоровим глуздом, але хлопчики завжди будуть хлопчиками. Ви захочете зробити щось просто, щоб побачити, чи можете ви це зробити, але не піддавайте своє здоров’я ризику. Одного разу пожежні в Лондоні допомогли видалити пеніс людини з тостера. Не будь цим хлопцем.

# 3. Якщо ви думаєте про пірсинг, зробіть всі необхідні дослідження

Якщо ви не впевнені, краще не робіть. Але якщо ви не можете допомогти, просвітіть себе. Як і будь-який інший пірсинг, буде певний ризик зараження або роздратування. Ви також створюєте ще один отвір в вашому тілі, яке схильне до інфекції. Хочете бути на 100% впевненим, запишіться на прийом до кваліфікованого фахівця в чистому довкіллі зі стерильним обладнанням.

# 4. Не використовуйте побутові миючі засоби в цьому районі!

Навіть якщо деякі предмети домашнього вжитку стверджують, що вони зроблені з натуральних інгредієнтів, ніколи не використовуйте нічого з них на своїх особистих ділянках. Це може викликати роздратування і навіть ушкодження шкіри, яка особливо чутлива в цій області.

# 5. Уникайте використання будь-яких збільшуючих продуктів

Залежно від того, де ви знаходитесь в житті або ваших відносинах, думка про збільшення розміру вашого пеніса може переміститися через ваш розум. Деякі продукти можуть бути смертельними, якщо вони використовуються неправильно. Зверніть увагу на небезпеку і побічні ефекти, перш ніж робити що-небудь, щоб змінити ваше тіло.

Залишити відповідь

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.