10 найбільших помилок чоловіків і жінок під час сексу

10 найбільших помилок чоловіків і жінок під час сексу

Більшість путівників про секс наповнені здоровим глуздом, конкретним досвідом, який може або не може бути застосовний до вас, і додатковими порадами, наприклад, як оживити ситуацію. Якщо ви здорові, у вас вже є все необхідне для хорошого сексу. Однак є деякі речі, які можуть піти не так в спальні, якщо ви не будете обережні.

Нижче ви знайдете список речей, які жінки повинні уникати при сексі. Ми також стверджуємо, що чоловіки повинні слідкувати за цим.

Коли ви лягаєте з кимось в ліжко, ви не можете припустити, що вони читач розуму або що любов між вами настільки сильна, що єдине правило, за яким ви повинні слідувати, – «все йде». Будучи всього лише трохи більше продуманим, ви можете уникнути великих катастроф. Погляньте на деякі поширені помилки нижче.

Ти просто лежиш

Якщо у вас немає будь-якої угоди, ви не повинні просто лежати там. Сексуально активні люди часто говорять, що секс – це тренування, і це дійсно так. Несподівано дивуйте свого партнера.

Ви не пропонуєте ніяких вказівок

Деякі з нас – істоти звички і кожного разу хочуть того ж самого. Це полегшує наших партнерів, які, ймовірно, будуть знати, як нас порадувати.

Проте, для решти з нас все, що нас оточує, буде різним. Якщо це так, ви не можете припустити, що ваш партнер точно знає, що ви хочете. Приведення жінки до сексуального задоволення і оргазму статистично складно, тому не бійтеся йти попереду.

Ви припускаєте, що секс є випадковим для вашого партнера

У деяких з нас випадковий секс, і все в порядку, але все роблять. Для деяких людей секс – це священний вчинок з релігійних міркувань і за його межами. Не думайте, що ви знаєте, де вони стоять. Поговоріть про це, перш ніж стрибати до ліжка.

Ви вважаєте, що секс пом’якшить стрес вашого партнера

Ми не говоримо, що це неправда. Секс іноді буває набагато кращим, коли ви відчуваєте стрес, але бувають випадки, коли ваш партнер просто потребує вас. Або, може бути, їм потрібне якесь місце. Якщо вони не відповідають на ваші сексуальні аванси, не робіть це особисто.

Ви очікуєте, що вони все приготують

Це нормально, якщо вам подобається піклуватися, але якщо ви збираєтеся займатися сексом, навчіться бути відповідальними. Обговоріть, хто приносить презервативи чи якісь інші методи захисту, які ви збираєтеся використовувати.

Ви не дасте їм можливість помилуватися на вас

На жаль, для чоловіків і жінок характерно жити з негативним зображенням тіла. Це дуже особиста проблема, але це також те, з чим ви можете працювати зі своїм партнером. Нехай ваш партнер любить ваше тіло. Не приховуйте. Поверніть вогні на низькому рівні, якщо вам потрібно, але не займайтеся сексом, якто прикололи хвіст на ослику.

Ви думаєте, що у них ніколи не буває сил

Більшість жінок можуть насолоджуватися декількома оргазмами, але чоловікам потрібно деякий час, перш ніж дати йому ще один шанс. Якщо ви все ще в настрої, не бійтеся направляти його руки або рот, щоб отримати те, що ви хочете (якщо він не повністю знищений). Не бійтеся продовжувати, чіпаючи себе.

Ви абсолютний базіка

Пам’ятайте, про що ви говорите, перед, під час і після сексу. Якщо це вб’є настрій, не кажіть про це. Якщо ви не налаштовані на секс, скажіть так. Якщо вам просто подобається говорити, фліртувати або займатися брудними розмовами. Залишайтеся на зв’язку.

Вам складно переміщатися по вашому району

Вам не потрібно брати бразильця, але тримайте його там акуратно. Жіноче тіло вже є загадкою для деяких людей, і ви не хочете плутати їх ще більше. Безумовно мийте інтимну область для чистоти, і якщо ви не хочете голитися, принаймні робіть це акуратно.

Ви плутаєте час обіймання для сексуального часу

Це звичайна справа, яка може привести до неприємностей будь-якого партнера. Може бути, ви просто хочете обніматися, щоб ви наблизили своє тіло. Однак цей крок викликає у вашого партнера, але ви втомилися і чесно просто хотіли обійматися. Ніхто не любить відчувати себе небажаним, тому будьте гранично ясні в своїх намірах. Скажи їм, що хочеш обніматися, а не «обніматися».

Залишити відповідь

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.