Зміни, які зроблять ваш ранок кращим. Частина 1

Зміни, які зроблять ваш ранок кращим. Частина 1

Ми не знаємо нічого про Вас, але ми з упевненістю можемо використовувати додатковий заряд енергії вранці, щоб зробити наш день трохи легшим. Здається, що кожен раз, коли ми витягуємо себе з ліжка, схоже, що залишили нашу душу десь в там. Ну, виявляється, що є деякі звички, які багато хто з нас роблять, що повністю ховає нашу енергію. Але з деякими трюками до ранкової рутини, ви дійсно можете отримати приголомшливий ранок і ще кращий день. Отже, ось кілька трюків, які допоможуть вам почати свій день для зміни.

# 1. Лягайте спати з фіранками відчиненими

Таким чином, замість того, щоб дозволити вашим будильникам розбудити вас, природні промені сонця зроблять це саме, і в процесі розкажіть своєму мозку, що настав час поставити гальма на виробництво мелатоніну і наштовхнути газ на виробництво адреналіну.

# 2. Спробуйте почати свій вихідний день на годину раніше,

ніж звичайно, по крайній мірі, в будні дні

Це ідеально підходить для тих, хто не є ранковою людиною, тому що ви можете зробити невелику вправу, дати собі більше часу, щоб насолодитися сніданком. І відчувайте менше занепокоєння про те, щоб працювати вчасно, що безумовно покращить ваш настрій.

# 3. Подбайте про своє тіло, розум і дух з вдячністю вранці

Коли ви миєтеся, зробіть собі сніданок і одягніться, зосередьтеся на позитивних речах у своєму житті. По крайній мірі, у вас є робота і гроші, щоб купувати їжу і оплачувати рахунки. Отже, що, якщо ви не багаті? Тобі краще, ніж деяким людям.

# 4. Пройдіть ранкову прогулянку, перш ніж йти на роботу, в школу або почати свій день

Виставляючи себе на сонячне світло, скидає ваш внутрішній годинник і дає вам імпульс енергії, який вам потрібно, щоб почати свій вихідний день. Крім того, ви зменшите ризик серцевого нападу та інсульту на 35%, якщо будете ходити в цілому три години на тиждень.

# 5. Що б ви не робили, або, тим не менш, ви відчуваєте себе вранці, зробіть своє ліжко

Добре, так що це не зовсім втеча навколо кварталу, але вранці це змусить ваше тіло рухатися. Це також наповнить вас почуттям виконаного обов’язку, і це не поганий спосіб відчути себе вранці і може позитивно вплинути на іншу частину вашого дня.

# 6. Вранці випийте склянку теплої лимонної води

Тепла вода і лимон готують вашу травну систему на сніданок і допоможуть вам уникнути проблем зі шлунком, викликаних стресом або нервозністю.

# 7. Прочитайте книгу, перш ніж ідете десь, щоб зменшити стрес

Це не просто відмінний спосіб почати свій день, але він надає стрес-ефект, який може значно полегшити взаємодію з вашими колегами, а також з вашими друзями і сім’єю після виходу з роботи.

 

Залишити відповідь

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.