Зміни, які зроблять ваш ранок кращим. Частина 2

Зміни, які зроблять ваш ранок кращим. Частина 2

Зроби свій ранок кращим і твій день буде продуктивнішим. Лише від нас залежить, як ми хочемо його прожити і куди рухатися.

# 1. Аюрведичні дослідження показують, що шлях до великого дня починається з вашої мови

Згідно аюрведичній медицині, однією з найстаріших у світі цілісних систем зцілення, ваш рот подібний до воріт в ваше тіло і розум. Тому, спочатку очищаючи свою мову вранці, ви не тільки позбавляєтеся від бактерій, але допоможете запобігти токсичний залишок від отруєння свого тіла і розуму.

# 2. Іноді вам потрібно просто розтягнути першу річ вранці, щоб все почалося

Розтяжка – це остаточне лікування ранкової ліні, яке у всіх нас є. Отже, деякі вправи на розтяжку, коли ви встаєте з ліжка, можуть збільшити вашу витривалість і допомогти вам впоратися з проблемами дня.

# 3. Робіть рутину, яку вам не подобається робити пізніше в перший день вранці

Це може бути прибирання туалету, кухонний прилавок або миття посуду минулої ночі. Це допоможе вам з нетерпінням чекати іншої частини дня, тому що ви знаєте, що як тільки ви повернетеся з роботи, ви зможете розслабитися, а не прибирати.

# 4. Наберіть когось, кого ви любите, і перед тим, як йти десь,

ви отримаєте хороший здоровий чат

Це може бути ваша мама, ваш партнер або кращий друг, про який ви теж говорите, але ви будете здивовані тим, наскільки ви будете почувати себе спокійніше, коли почнете день, коли будете спілкуватися з коханою людиною. Це також зменшує відчуття самотності, яке зніме рівень стресу на сходинку.

# 5. Звільніть свій розум від всіх емоційних перешкод, через які неможливо думати

Спробуйте медитувати або йогу. Це може дійсно допомогти зменшити занепокоєння, зменшити кров’яний тиск і поліпшити фокус. Пам’ятайте, що захаращений розум – це нездоровий розум, повний стресу, так що робіть невелике прибирання розуму якомога частіше.

# 6. Купуйте блокнот і напишіть три сторінки всього, що захочете

Ви можете малювати або писати про щось, що вас турбує, чи навіть про ваших короткострокових і довгострокових цілях. Просто пишіть, пишіть, пишіть і дозволяйте всьому, що в голові тече.

# 7. Кращий спосіб почати ранок – послухати музику і розслабитися

Сядьте на свій ганок або в свою вітальню і слухайте, яка музика розслабляє вас або посміхається на вашому обличчі, і змушує ваше тіло танцювати. Це наповнить вас і підвищить ваш настрій в десять разів.

# 8. Ключем до висвітлення вашого ранку – це любов, якої у вас ніколи не буде достатньо

Просто не забудьте дати стільки, скільки ви отримаєте. Поцілунок своїх близьких, своїх кішок і собак. Пам’ятайте, що любов заспокоює ваші емоційні рівні і зменшує стрес. Любов також буде діяти як емоційний бар’єр проти чого-небудь або будь-якого, хто може спробувати вас зупинити.

Залишити відповідь

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.