Дані показують найбільші інтернет-повідомлення. Помилки першого повідомлення

Дані показують найбільші інтернет-повідомлення. Помилки першого повідомлення

Коли справа доходить до чоловіків і онлайн-знайомств, це може здатися грою в футбол. Чим більше матчів ви робите, тим краще. Чим більше повідомлень ви відправляєте, тим кращі ваші шанси … правильно? Ну, як виявилося, якість теж важлива, і набагато більше, ніж ми думали.

87% хороших хлопців, які не отримували відповідей на свої повідомлення, відправляли одне й те саме повідомлення кільком жінкам.

І в середньому це було близько 15 жінок. Тому, хоча копіювання і вставка одного і того ж повідомлення декільком жінкам може здатися гарним способом заощадити час, це просто не працює.

Також відомо, що багато хто з цих людей посилають дуже схожі, загальні повідомлення (що має сенс, тому що вони копіюють і вставляють їх). Шукайте фрази з п’яти слів, які найчастіше з’являлися, вони могли витягнути деякі з найбільш часто повторюваних фраз.

Так що, якщо вам цікаво, як завести повідомлення з першого повідомлення і не бути проігнорованим, ось декілька порад:

Знайомство з вами …

Найпоширеніші фрази, які не домоглися успіху, – це такі речі, як дізнатися вас, дізнатися більше про вас, хотіли б отримати, полюбити познайомитися і познайомитися з вами краще.

Сподіваюся почути вас знову …

Інші фрази, на які жінки не відповідали, були надією почути від вас, дослухатися від вас, скоро почути від вас, з нетерпінням очікуємо почути, і я сподіваюся почути.

Я шукаю…

Фрази, такі як пошук оптимальної дівчини, хлопця, який шукає приємного, що шукає когось зі схожим, я шукаю людину, хорошого хлопця, якого шукаю, або хороший хлопець, який шукає, теж не дуже добре.

Привіт як справи…

Як ми дізналися раніше, привіт, привіт, привіт, як ви не дуже успішні, і тепер ми знаємо, що неважливо, привабливі ви чи ні. Інші поширені фрази серед наших симпатичних хлопців, які не отримали багато відповідей, вітаю, як ваше здоров’я, як ваше здоров’я сьогодні, привіт, як ви.

У той час як ви знаходитесь в Інтернеті, може виникнути спокуса спробувати і скоротити деякі кути, щоб полегшити вам життя. Зрозуміло, що потрібно економити трохи часу. На жаль, скорочення цього кута не допоможе вам отримати те, що ви хочете.

Залишити відповідь

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.