7 безпомилкових ознаки невірності, які ви ніколи не повинні ігнорувати

7 безпомилкових ознаки невірності, які ви ніколи не повинні ігнорувати

Коли справа доходить до відносин, невірності для вашого партнера, це остаточна зрада. Як тільки зовнішні відносини будуть виявлені або визнані, наслідки можуть бути руйнівними.

У той час як це часто називають однією з головних причин для поділу, деякі опитування показали, що близько 15 відсотків жінок і 25 відсотків чоловіків беруть участь в спілкуванні з кимось, крім свого партнера. Деякі опитування показали, що цифри насправді набагато ближче один до одного, можливо, навіть однакові. Крім того, обман може статися без статевого акту, через емоційні та інші акти, і якщо ви вважаєте їх, то відсотки ще вище.

Якщо ви відчуваєте, що ваш партнер може обманювати вас, найкраще поговорити з ними. Це важко зробити без звучання обвинувачувального висновку, але якщо ви підходите до теми з гарячими емоціями, кохана людина може бути не повністю відкриті з вами. Перегляньте наведені нижче ознаки і зберіть свої думки разом, перш ніж починати цю розмову. Це більш корисно, якщо ви уникаєте задавати гострі питання. Будьте в курсі своїх думок, але дайте їм можливість відповісти.

Ви стали далекими, можливо, навіть холодними

Не стрибайте з цією зброєю. Просто тому, що партнер йде з відносин, це не означає, що вони обманюють. Проте, вони можуть відчувати, що вони не отримують щось від відносин, які можуть варіюватися від інтелектуального до сексуального збудження.

Якщо відношення вашого партнера різко змінилося, вливайте більше любові і підтримки в відносини. Покажіть їм, що ви цінуєте і поважаєте їх потреби.

Ви також повинні запитати їх, якщо є щось у відносинах, які, на їхню думку, відсутні.

У тебе просто почуття

Ми збираємося припустити, що ви повністю підпорядковані рівню, тому це може не застосуватися, якщо у вас і вашого партнера вже є проблеми з довірою.

Якщо у вас просто є почуття, що ваш партнер бачить когось іншого, загляньте в нього. Ми не маємо на увазі, щоб дотримуватися їх або звинувачувати їх в лівому полі. Ми хочемо, щоб ви вивчили це почуття. Не дозволяйте цьому рости і мучити вас. Поговоріть про це зі своїм партнером.

У них є історія

Ми не можемо розповісти вам, як жити своїм життям, але якщо ви зустрічаєтеся з тим, хто говорить, що вони вас люблять, і виявили щире каяття в минулому невірності, тоді вам просто потрібно довіряти їм. Може бути корисно зрозуміти причини для обману і дізнатися, чи дійсно вони шкодують про це. З урахуванням сказаного, якщо ви все ще відчуваєте біль, ви повинні дозволити собі деякий час для лікування.

Якщо ваш партнер зазвичай нечесний, рішення залишитися або піти може бути складніше. В цьому випадку ми б сказали, що довіряйте твоєму почуттю.

Вони можуть наповнити вас питаннями щодо вашої власної вірності

Це не так часто, але є деякі Чітери, які намагаються маніпулювати ситуацією, звертаючи увагу на вас. В їхній свідомості, якщо вони знаходять привід вважати, що ви невірні, це виправдовує їх дії, звільняючи їх від будь-якої провини, яку вони могли б відчути. Так, це звучить божевільно, але це відбувається.

В вашому сексуальному житті сухість

Правда в тому, що багато пар стикаються з сухим заклинанням в якийсь момент своїх відносин. Якщо ваш партнер стверджує, що все нормально вдома і працює, але відмовляється від інтимності, будьте відкриті щодо ваших сексуальних потреб. Звичайно, ви ніколи не повинні примушувати себе до них, це неправильно і незаконно, але якщо вони приховують близькість, у них, ймовірно, є причина, по якій вони вас не поділяють. Будьте терплячі, тому що деяким людям потрібно більше часу щоб відкритися, ніж іншим.

Коли ви задаєте їм питання, вони дають вам смутні відповіді

Якщо ваш партнер дає вам недійсні відомості про їх місцезнаходження або відвертої брехні, це знак. Якщо вони не таємно купують вам подарунок, у них не повинно бути ніяких проблем, щоб ви знали, для чого вони потрібні. Легко сказати, коли хтось робить щось за своїм вибором слів і зорового контакту, якщо вони не особливо вміють брехати.

Вони розглядають плани так, як ніби вони варіанти

Вони постійно спізнюються або забувають важливі плани і дати, які вони зазвичай пам’ятають? Їх розум може бути десь в іншому місці.

Спробуйте з’ясувати, чи не соромляться вони щось. Ви ніколи не знаєте, що це може бути. Якщо вони дають вам вагому причину, знайдіть способи їх підтримати. Якщо вони продовжать своє шкідливу поведінка, щось підозріле може статися.

Пам’ятайте, що це всього лише знаки, а не докази того, що ваш партнер невірний. Важливо будувати довіру на початку і в усіх відношеннях. Якщо ваш партнер вважає вас некерованою людиною, вони можуть боятися розповісти вам правду про їхні помилки.

Залишити відповідь

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.