Тривожні причини для відмови від жувальної гумки

Тривожні причини для відмови від жувальної гумки

Жувальна гумка – це те, що мільйони людей використовують кожен день. Це один з найбільших виробництв у світі. Якщо ви не вірите, то просто подивіться на історію бізнесу Wrigley. Чиказькі новачки грають в Wrigley Field, і компанія довгий час володіла командою. Володіння основною бейсбольною лігою є дуже дорогою справою.

Більшість людей використовують гуму з багатьох причин. Можливо, вони намагаються кинути палити або скоротити споживання їжі. Вся справа в тому, щоб тримати рота зайнятим, а ваш розум від того, що ви намагаєтеся уникнути. Це не означає, що це добре для вас. Довгострокове жування жувальної гумки може привести до ряду інших проблем. Те, що ви дійсно можете робити, – це торгівля однієї проблемою для іншої.

Через кілька хвилин ви дізнаєтеся про всі погані речі, які можуть виходити від жувальної гумки протягом тривалого часу. Більшість з них ви, можливо, вже знаєте, але є кілька, про які ви навіть не думали раніше. Перш ніж ви купите таку пачку жуйки, ви повинні подумати про деякі з цих речей. Може бути, ви повернете її на полицю і знайдете що-небудь ще для покупки.

# 1. Жувальна гумка може викликати головні болі у підлітків.

Було проведено дослідження 30 жувальних гумок молодих людей і їх вплив на них. Він складався з людей у ​​віці від шести до дев’ятнадцяти років.

Кожна жувальна гумка щодня і кожна страждала від головного болю мігрені. Коли вони пішли один місяць без гумки, дев’ятнадцять чоловік побачили, що їх головні болі повністю зникли.

Кілька людей почали знову жувати через кілька днів після закінчення дослідження, і їх головні болі повернулися.

# 2. Жувальна гумка може збільшити тягу до небажаної їжі.

Багато людей використовують гуму, щоб зменшити споживання їжі. Це дійсно працює, але тоді відбувається те, що їжа, яку вони отримують, зазвичай є більш якісною їжею.

Це може бути через смак. Вони роблять овочі смачними гіркими. Це розрахунковий хід компаній-ясен?

# 3. Жувальна гумка може викликати СНЩС (порушення темпорального суглоба).

Якщо ви жуєте свою гуму більше з одного боку, ніж іншу, ви ризикуєте викликати СНЩС. Тривале жування жувальної гумки також може викликати болі в зубах, вушні болі і головні болі.

# 4. Жувальна гумка пов’язана з шлунково-кишковими захворюваннями.

Коли ви жуєте свою гуму, ви можете навіть не усвідомлювати, що ви привносите більше повітря в своє тіло, ніж зазвичай. Це може стати основним фактором страждання від IBS. Немає ніяких повідомлень про те, що пан Обама страждає від цього, хоча ми знаємо про це.

# 5. Навіть без цукру може викликати пошкодження зубів.

Не думайте, що ви захищені від ушкодження зубів, тому що ви жуєте лише жуйку без цукру. Це дуже поширена помилка. Точно так же, як дієта соди не так вже й краще для вас, цукру без цукру відноситься до однієї категорії.

# 6. Гума проводиться з побічними продуктами з овець.

Більшість гумок мають в них ланолін. Це воскова речовина, яке походить від овечої вовни. Це допомагає їм залишатися м’якими для вашого жування.

# 7. Гума може викликати викид ртуті з ваших пломб.

Для тих, у кого є наповнювачі Mercury, ви повинні знати про це:

«Показано, що … жувальна гумка збільшує швидкість вивільнення пари ртуті з щільних наповнювачів з амальгами … Вплив надмірного жування на рівні ртуті було значним».

Це випливало з стоматологічного дослідження, тому його слід сприймати всерйоз.

# 8. Штучні підсолоджувачі, які використовуються в жуйках, не підходять для вас.

Гума заповнена великою кількістю штучних підсолоджувачів. Зрештою, ви б не захотіли пожувати овечу вовну, чи не так? Так як це у вас в роті, інгредієнти прямо вбираються в ваше тіло через внутрішні щоки і коли ви ковтаєте.

Прочитайте інгредієнти в своїй наступній упаковці, перш ніж відкривати її. Ви можете подумати двічі, перш ніж купувати її.

# 9. Хто думав, що жувальна гумка може бути небезпечною?

Крім того факту, що, коли ви наступаєте на шматок гуми, це створює безлад на нижній частині ваших черевиків, смола також може викликати безлад всередині вас.

 

Залишити відповідь

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.