Набори для тих, хто уміє або хоче навчитися вишивати бісером

Набори для тих, хто уміє або хоче навчитися вишивати бісером

Сьогодні дуже багато хто захоплюється вишивкою бісером. Це невеликі кульки, у яких міститься наскрізний отвір. Бісер може бути виконаний із скла, пластика, дерева і металу. Найбільш поширеним вважається виріб із скла. Його різноманітність дивує і вражає. У продажі представлений бісер різних розмірів, форм, забарвлень і декоративних покриттів, що дуже притягає умільців, які з його допомогою не лише вишивають картини, але і плетуть оригінальні сувеніри, підробки, декорують наряди і так далі. Купити бісер і голки для вишивання ви можете тут.

Якісний бісер тривалий час не втрачає естетичної привабливості, його колір не вигорає, він стійкий до різного роду механічних дій, не боїться вологи, сонячного світла, має однаковий розмір намистин.

Якщо ви вирішили зайнятися бісеплетінням, то не варто купувати дешеві вироби, вони відрізняються низькою якістю, мають неоднорідне забарвлення, різний розмір намистин, швидко втрачають привабливість. Ще однією негативною характеристикою дешевого бісеру є те, що він линяє на одяг і забарвлює пальці. З ним неприємно працювати. І якщо ви почнете навчатися саме на такій продукції, то вам це не принесе особливого задоволення.

Якщо ви хочете навчитися створювати шедеври з бісеру, то ось сторінка, на якій ви зможете вибрати якісний бісер на будь-який смак і колір за доступною вартістю. Продається він на вагу, тому ви можете купити ту кількість, яка вам потрібна для роботи.

Також до переваги якісних намистин можна віднести і те, що їх можна неодноразово використати, тобто якщо у вас не вийшло вишити картину або сплести виріб, то ви спокійно можете розпустити зіпсований варіант і спробувати наново все виправити. З неякісним бісером такий варіант не пройде, оскільки при першій же спробі розпустити невдалий варіант він втратить свій колір і привабливість.

Також великою популярністю серед умільців користується стеклярус і рубаний бісер, який має довгасту циліндричну форму, що на вигляд нагадує трубочку. Такі вироби виглядають досить ефектно і добре поєднуються з іншими формами бісеру.

Також у продажу ви можете зустріти такі види бісеру :

  • кубічна;
  • трикутна;
  • фантазійна;
  • кинжаловидная;
  • каплевидна.

Розмір бісеру виражається в цифрах, чим вона менша, тим більший розміру бісеру.

Бісер різних виробників може відрізнятися між собою за розміром, попри те, що він матиме однакові цифрові вирази розміру.

Залишити відповідь

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.