Ознаки, які показують, що ви в правильних стосунках з людиною

Ознаки, які показують, що ви в правильних стосунках з людиною

Ми всі зустрічали тих пар, які надихають нас бути краще. Те, як вони виглядають і говорять один з одним, залишає бажати стежити за ними, щоб ви могли вивчити кращі практики і застосувати їх до свого власного життя.

Це не обов’язково романтичні вечері і авантюрні поїздки, які залишають нас в страху. Це повсякденна проста і тривіальна взаємодія, яка  робить життя для двох цікавішим. Без міцного фундаменту у відносинах все починає розвалюватися, і кожен веде окреме життя. Сильні пари знають, як уникнути цього сценарію.

Ви можете не розуміти, що ви – пара інших, які шукають і наслідують у своєму особистому житті. Ви, напевно, занадто зайняті, щоб бути закоханим, щоб помітити, який дивовижний союз у вас є. Ось список з 10 речей, які ви, природно, робите, це означає, що ви повинні бути.

Ви ділитеся з ним всім. Ви говорите своїй головній людині все, що ви тримаєте замкнені в своєму серці і розумом від всіх інших.

Ви дозволяєте своєму охоронцеві спиратися на нього. Ви можете бути сильними і розумними. Але ви просто людина, і він гідний показати йому, коли ви відчуваєте себе найбільш вразливим і сирим.

Ви поважаєте його як людину, людину і все інше. Він не є досконалим, але його сутність гідного, жалісливого, сильного і розумної людини є одним з багатьох якостей, які змушують вас любити і поважати його.

Ви любите його всіх, включаючи його примхи. У нього може бути нав’язлива ідея збирати фігуру з «Зоряних воєн», любити грати у відеоігри і навіть бути чистою потворністю. Звичайно, ці ексцентриситети іноді можуть звести з розуму, але це також деякі з якостей, які роблять його досить дивним.

Легко уявити майбутнє разом. Насправді, ви весь час мрієте про це разом. Справа не тільки в дні весілля, про який ви думаєте. Це маленькі речі, які ви собі уявляєте, як приготувати сніданок разом, купити будинок і почати свою власну маленьку сім’ю.

Ви не боїтеся або не соромитеся не погоджуватися з ним. Ви ніколи не погодитеся на 100 відсотків, але знаєте, як сперечатися про свою точку зору і знаєте, що він буде слухати і поважати вашу думку.

Ви смієтеся разом. Одна справа мати божественне почуття гумору, інше – коли ви смієтеся один з одного до такої міри, що ваш живіт болить, і у вас від цього сльози, що течуть від радості.

У вас хімія разом. Можливо, ви впали для хлопця, який не був вашим звичайним типом, але разом ви розумієте  все.

У вас може бути повна тиша навколо нього. Жоден з вас не повинен в нічого говорити. Вам не потрібно говорити, щоб заповнити пробіл або час. Ви обоє задоволені тишею.

Ти можеш бути собою. Вам не потрібно турбуватися про те, що він збирається судити вас за симпатію домогосподарки Нью-Джерсі. Він знає вразливих, солодких, сильних, незалежних і спритних. Найголовніше, він не змінив би тебе для світу.

Залишити відповідь

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.