Факти, які натякають, що ви їсте занадто багато цукру. Частина 1

Факти, які натякають, що ви їсте занадто багато цукру. Частина 1

Цукор завантажений вуглеводами і майже все, що ви споживаєте протягом дня, містить цукор. Але, як і все, якщо його у вас занадто багато у вашій системі, у вас можуть бути досить неприємні побічні ефекти. Отже, ось деякі ознаки того, що ви передозували цукор.

# 1. Коли ви думаєте про те, що їсте кожен день, ви розумієте, що цукор є частиною вашої дієти.

Це в твоїй каші або кленовому сиропі для твоїх вафель вранці. Це в вашому безалкогольному напої, коли ви за ланчем, і, очевидно, в цукерках, які у вас є, щоб з’їсти за робочий день.

# 2. Надлишок цукру в вашому кровотоці може привести до всіх видів фізичних симптомів.

Серед них ті страшні головні болі, які відчувають, що хтось взяв кувалду на внутрішню частину вашого черепа. У більшості випадків це не відрізняється від симптомів похмілля.

# 3. Цукор не потребує будь-яких необхідних поживних цінностей, які вам так потрібні.

Ви не знайдете ні білка, ні клітковини в вашому споживанні цукру, але те, що ви отримаєте, – це надлишок калорій, який призведе до серйозного збільшення ваги, навіть якщо ви тренуєтеся.

# 4. Але збільшення ваги не завжди відбувається з дуже великою кількістю цукру в крові.

Протягом короткого періоду часу ви можете помітити втрату ваги, викликану частим сечовипусканням, що є звичайним явищем при високому рівні глюкози. Це може тимчасово збільшити ваш метаболізм глюкози.

# 6. Можливо, вам навіть знадобиться підгузники для дорослих, щоб компенсувати часті сечовипускання.

Пам’ятайте, що високі рівні цукру в крові змушують ваші нирки припиняти поглинати рідину, змушуючи ваше тіло стабілізувати глюкозу в ваших клітинах, розчиняючи кров з внутрішньоклітинної рідиною, змушуючи вас мочитися більше.

# 7. Занадто багато цукру може викликати гормональний дисбаланс, який викликає подразнення шкіри.

За словами Ребеки Казин, доктор філософії Вашингтонського інституту дерматологічної лазерної хірургії, сплески інсуліну з споживання цукру можуть призвести до вибухів акне і розацеа.

# 8. Ви схильні відчувати себе розумово туманним, коли перевантажуєте цукор.

Когнітивні проблеми і розумові порушення дуже поширені у людей, які не контролюють споживання цукру, що може привести до проблем в школі або на роботі.

# 9. Можливо, ви навіть помітили, що ви вичерпали всі години дня.

Ну, вгадайте, що, Баттеркуп? Цукор подібний вашому Кріптоніту, і якщо ви занадто багато поглинаєте його, тоді ви відчуєте, що хтось заткнув ваше життя.

 

Залишити відповідь

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.