Звичайні речі, які ваше тіло робить кожен день, рятуючи ваше життя

Звичайні речі, які ваше тіло робить кожен день, рятуючи ваше життя

Людське тіло може бути неймовірно загадковою і складною системою. Навіть найкращі лікарі та дослідники щодня стикаються з новими проблемами. Однак ці експерти знають дещо, що багато хто з нас вважають само собою зрозумілим: наші тіла мають природні бар’єри, які захищають нас від організмів, які можуть викликати інфекцію і поліпшити наше здоров’я.

Розглядаючи це так, можна сказати, що ми були побудовані, щоб бути нашими власними супергероями. Здорове людське тіло робить чудову машину виживання, яка працює в нашу користь ще до того, як ми народимося.

Наша система захисту складається з платних рецепторів або TLR. Ці рецептори діють як сигнал тривоги, попереджаючи інші імунні клітини діяти проти шкідливих, пише д-р Майкл Ройз, MD на Sharecare.com. Ведеться робота, незалежно від того, бачимо ми її чи ні.

Позіхання може бути способом охолодження мозку.

Є гіпотеза, що позіхання може стати способом охолодження мозку, повідомляє The New York Times.

В одному дослідженні, в якому брало участь 160 чоловік, дослідники виявили, що люди, які провели більше часу зовні в теплих температурах, з меншою ймовірністю позіхають. В іншому дослідженні, проведеному в 2007 році, з’ясувалося, що використання холодних упаковок майже усуває позіхання.

Хто знав, що такий спосіб вдихання може бути терморегуляторним механізмом?

Коли ви чхаєте, ви очищаєте свій ніс від бактерій і вірусів.

Те, що відчувається неначе лоскоче в носі і швидко перетворюється в насильницьке вигнання, насправді є природним захисним механізмом нашого організму проти мікробів і бактерій. Функція чхання – очищати наші носові проходи від подразників, таких як алергени і мікроби.

Розтягніть, щоб зігріти своє тіло і поліпшити свої енергетичні рівні.

Щоранку, коли ми прокидаємося, ми відчуваємо себе пригніченим сильним спонуканням розтягнути наше тіло. І, крім відчуття такого гарного і розслабляючого, виявляється, що є кілька переваг, пов’язаних з самим процесом. Показано, що розтяжка покращує приплив крові до наших м’язів, зменшує жорсткість і навіть покращує наший настрій.

Гикавка служить нагадуванням про уповільнення при їжі.

Гикавка в основному відбувається через раптове порушення нервових шляхів, що з’єднують наш мозок і діафрагму. Звичайні причини гикавки включають їжу занадто швидко, занадто багато і ковтають великі шматочки їжі відразу. І навіть якщо вони можуть бути дуже дратівливими, вони нагадують нам про те, щоб повільно харчуватися, практика, яка може допомогти поліпшити травлення.

Хоча справжня причина химерних ривків, ці мимовільні судоми, які ви відчуваєте у сні, залишаються невідомими, вони розбудять нас від поганих снів.

Уявіть собі, що ви йдете спати і отримуєте раптове відчуття, що ви падаєте з обриву, змушуючи ваші руки і ноги ривком. Це називається химерним ривком.

Гіпнотичні ривки – це тип міоклонічного дерга, який виникає, коли дихання і частота пульсу раптово сповільнюються, сигналізуючи нашому мозку думати, що організм може виявитися в небезпеці. У спробі врятувати вас це дає вам слабкий шок, якого достатньо, щоб розбудити вас.

Це може не врятувати вас від смерті – ви скоро побачите, що не піддаєтеся реальній небезпеці, але це врятує вас від поганого кошмару.

Якщо ви шукаєте більш спокійний сон, доктор Вільям Колер з Інституту сну у Флориді рекомендує уникати кофеїну, їжі і куріння незадовго перед сном.

Чи руки і ноги дають нам краще зчеплення?

В одному дослідженні, присвяченому тестування 20 предметів, з’ясувалося, що зморшкуваті пальці дозволяють краще схоплюватися. Інше дослідження, однак, довело, що зморшки не мають нічого спільного зі спритністю.

Тим не менш, є багато інших непривабливих характеристик, які ми можемо знайти на нашому тілі, які приносять нам користь. До них відносяться піт і вушна смужка.

Коли ви потієте, ваші пори відкриваються і вивільняють додаткове нарощування. Незважаючи на те, що більшість з нас хоче позбутися від вушної сірки, важливо мати правильну кількість. Вушна смуга допомагає запобігти потраплянню бактерій, пилу і інших мікробів в ваші вуха.

Сльози служать критичним захисним механізмом для наших очей.

Сльози відносяться до ряду захисних механізмів, які захищають наші очі від інфекції. Вони змивають сторонні частинки з поверхні і транспортують протимікробні агенти в область, щоб працювати в нашому захисті. Вони також допомагають зменшити гормони стресу, тому деякі експерти заохочують своїх пацієнтів плакати.

Мурашки по шкірі розширюють наші тактильні відчуття за межами прямого контакту зі шкірою.

У тварин з густим вовняним покривом є кілька переваг від мурашок по шкірі. Це пов’язано з тим, що скорочення призводить до того, що волосся стає і служать ізоляцією, коли організм відчуває холод. Волосся також можуть зробити їх більш помітними для потенційних загроз.

Мурашки по шкірі, або піломоторний рефлекс, викликані адреналіном або раптовою зміною температури. Сильні емоції також є загальною причиною у людей.

Хоча у нас немає таких же переваг від мурашок по шкірі, які роблять інші тварини (якщо ви не живете в дикій природі і не смішно волохаті руки), вони як і раніше допомагають нам відчувати речі, які ми, ймовірно, не зможемо виявити тільки з нашою шкірою, Таких як крихітні помилки.

Залишити відповідь

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.