Що потрібно пам’ятати, при прийомі душу?

Що потрібно пам'ятати, при прийомі душу?

Душ – це щоденний ритуал, який деякі з нас виконують, по крайній мірі, один раз в день. Ви, ймовірно, приймаєте ванну вранці, щоб освіжитися, перш ніж ходити в школу або працювати. Потім ви приймете ще один душ після того, як ви повернетеся додому, щоб очистити весь піт і мікроби, які ви накопичили на шкірі протягом дня. Душ здається простим процесом. Це не схоже на те, як вам потрібно керівництво, щоб з’ясувати, як це зробити. Правильно? Ось кілька речей, які можуть вказувати на те, що ви робили весь процес неправильно.

Занадто багато хорошого може бути поганим, особливо коли справа доходить до чищення.

Ми не говоримо, що не мийтеся, особливо якщо ви супер брудний, але не перестарайтеся. Ви можете подумати, що чистка може привести до більш чистої шкірі, але вона, як правило, видаляє верхній шар вашої шкіри, що може привести до інфекції шкіри. Тому постарайтеся обмежити ці маски для обличчя і скраби для тіла в душі до одного разу на тиждень.

Після використання вашої лупи або скрубера на тілі, повісьте його, щоб висохли.

Якщо ви цього не зробите, це стане живильним середовищем для бактерій і мікробів. Потім, в наступний раз, коли ви його використовуєте, ви ризикуєте доторкаючись ним до шкіри викликати інфекцію.

Антибактеріальне мило може здатися гарною ідеєю, але це звичка, яку ви повинні розглянути.

Мила з антибактеріальними властивостями вб’ють більшість бактерій, але деякі з тих, які виживуть, стануть стійкими. В кінцевому підсумку це може призвести до всіх видів проблем зі здоров’ям, пов’язаних зі шкірою.

Пам’ятайте, щоб шампунь і стан вашого волосся.

Шампуні висушують волосся і викликають роздвоєні кінці, тому що він позбавляє ваше волосся натурального масла. Хороший кондиціонер забезпечить правильну вологість і білок, які зроблять волосся на виглядати глянцевим і красивим.

Не робіть епіляцію перед душем, якщо ви не хочете, щоб пори на шкірі збільшувалися в розмірах.

Це може привести до сухості і тьмяності шкіри. Тому, коли ви вибираєте голитися або віск, переконайтеся, що ви зробили це після того, як ви вийшли з душу.

Переконайтеся, що ви не використовуєте занадто багато мила, коли приймали душ, оскільки це може бути погано.

Все в порядку, щоб трохи використовувати мило для областей, які з більшою ймовірністю стануть жирними і будуть негарно пахнути, як ваші пахви, область паху, ваші ноги і ваше обличчя. Але якщо ви використовуєте занадто багато всього по всьому тілу, він змиває масла, які суттєво запобігають суху і мляву шкіру.

Будьте обережні при використанні рушників для голови, верхньої частини тіла або обгортання навколо вашої талії.

Чим довше ви тримаєте певні області в рушнику, то це сушка, яку ваша шкіра буде відчувати. Ще один неприємний побічний ефект, який поширюється на всіх вас, леді, які люблять обгортати ваше волосся рушником, полягає в тому, що це призведе до випадання зайвого волосся.

Залишити відповідь

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.