Ви на побаченні? Як бути впевненим що це так

Ви на побаченні? Як бути впевненим що це так

Двоє людей, які один з одним, як правило, багато базікають – що вони робили у вихідні, які хороші фільми бачили, як вони ставляться до будь-кого або до всіх. Але є глибокі секрети, про які ніколи не говорили раніше. Процес знайомства з кимось – це почуття і наміри. Це важко і страшно, тому багато людей це ненавидять і уникають. І це може призвести до питань і плутанини щодо того, як почуває себе інша людина, якщо ви на одній сторінці, або навіть якщо ви взагалі на побаченні. Але є спосіб пролити світло на це збентеження.

Якщо ви вважаєте, що можете бути на побаченні або, по крайній мірі, в ситуації, подібній, але ви просто не впевнені, ознайомтеся з цими важливими питаннями і запитайте, де ви знаходитися:

Добре, що ти робиш?

Якщо вам цікаво, якщо ви на побаченні чи ні, то яка діяльність і коли це відбувається, це гарне місце для початку. Якщо ви багато розмовляли з кимось, завжди є шанс, що вони просто подумають, що вам цікаво повеселитися. Якщо запрошення на вихідні – забава, соціальна активність, романтична вечірня сцена або ваш взаємний інтерес, є хороший шанс, що це побачення. Якщо вас запросили допомогти комусь витягнути свої нові меблі вгору по сходах і помістити їх разом з обіцянкою піци і пива після, ви можете просто бути друзями.

Оцініть, як вони себе представляють.

Якщо ви часто бачите цю людину, але ви зустрічаєтеся, щоб поспілкуватися, і вони почистили волосся або наділи більш приємні джинси, ніж зазвичай, або відчули запах як зразок духів магазину, це свідчить про те, що ця зустріч була не така як зазвичай.

Це тільки ви двоє?

Якщо ви завжди стикаєтеся з людиною, якого цікавите в великій групі друзів, і ви, нарешті, один, це хороший знак того, що вони хочуть познайомитися з вами на більш особистому рівні. В якості альтернативи, якщо ви говорите про те, щоб багато бовтатися, але ніколи не були в минулому, і ваш перший вихід з групою їхніх друзів, вони, можливо, вас не побачать. Не хвилюйся; Вони можуть просто перевірити вас, щоб переконатися, що ви готові перейти на наступний рівень. Тому ви все одно повинні спробувати і повеселитися.

Як вони змушують вас відчувати себе?

Якщо вони згадують, що ви виглядаєте гарно або добре пахните, або якщо вони здаються більш уважними або ласкавими, сприйміть це як хороший знак і відобразіть цю поведінку. І якщо хлопець пропонує заплатити за що-небудь, це дуже сильний показник того, що ви перебуваєте в режимі уваги.

Залишити відповідь