Типи головного болю, які на які необхідно реагувати

Типи головного болю, які на які необхідно реагувати

У більшості випадків люди припускають, що їх головні болі повністю безпечні і з часом пройдуть. І хоча це правда, що в більшості випадків головні болі є повністю доброякісними, бувають випадки, коли головні болі можуть сигналізувати про поганий стан здоров’я. Ніхто не знає, що краще для вашого тіла, крім вас самих. Тому, якщо ви відчуваєте біль і відчуття, схожі на перераховані нижче, ваш головний біль може означати щось набагато більш небезпечне. Якщо їх не лікувати протягом тривалих періодів часу, ці головні болі можуть навіть мати фатальні наслідки для вас.

Мігрені

З різних типів головного болю мігрень, безумовно, є однією з найскладніших. Це неврологічний стан, викликане надмірно реактивним перемиканням в стовбурі мозку, яке може включати такі симптоми, як порушення зору, чутливість до світла, нудота, помутніння зору і легковажність. Мігрень серйозно порушує повсякденне життя людини, оскільки біль тільки посилюється з підвищеною активністю.

Напружені головні болі

Це один з видів головного болю, який зачіпає більшість з нас в якийсь момент нашого життя. Високі рівні стресу і втоми зазвичай викликають тьмяніння або щільність навколо голови серед людей. Хоча біль зазвичай терпима, це, безумовно, не те, чим ви хочете знехтувати.

Синусний головний біль

Ці головні болі відчуваються майже так само, як ви відчуваєте інфекцію синуса. Вони зазвичай пов’язані з глибоким і постійним болем в вилицях, лобі або переніссі. Симптоми включають в себе носові виділення, відчуття повноти в вухах, високу температуру і набряк обличчя. Будь-яка напруга і раптовий рух голови можуть залишити вас в сильній агонії.

Головні болі кластера

Це, без сумніву, один з найболючіших типів головного болю. Він ударяє без попередження і призводить до різкого, проникаючого і викликає пекуче відчуття у вашій голові. Люди, які відчувають кластерні головні болі, часто стають неспокійними. На відміну від мігрені, люди вважають за краще йти навколо, а не лягати, відчуваючи цей хворобливий епізод.

Гормональні головні болі

Ці головні болі в основному стосуються жінок, які відчувають зміни в рівнях гормонів свого організму. Високі і низькі мінімуми, що виникають під час менструального циклу жінки, вагітності та менопаузи, часто призводять до згубної болю. Гормональні зміни, викликані споживанням протизаплідних таблеток, також здатні виробляти гормональні головні болі.

Мігрень змішаної напруги

Також відома як трансформована мігрень, мігрень змішанї напруги являє собою комбінацію напруг і головних болів мігрені. Жінки більш схильні до цих переживань, ніж чоловіки, хоча іноді навіть діти можуть відчувати цей тип болю. Вважається, що люди, які зазвичай проходять мігрені, в першу чергу викликають повномасштабний головний біль напруги просто зі страху, що мігрень може повторитися.

Гострі головні болі

Ці головні болі, як вважають, походять головним чином у дітей. Цей тип головного болю має раптовий початок і має симптоми, які відступають у відносно короткий період часу. Як правило, біль закінчується відвідуванням офісу педіатрів. У разі відсутності неврологічних симптомів, виявлених у дитини, первинної причиною такого хворобливого явища може бути респіраторна або синусова інфекція.

Хронічні прогресуючі головні болі

Також відомий як тягові або запальні головні болі, хронічні прогресуючі головні болі тільки погіршуються з плином часу. Вони дуже незвичайні і в основному є результатом необробленої хвороби або розладів головного мозку.

Залишити відповідь

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.