Як змусити його наблизитися до мене?

Як змусити його наблизитися до мене?

Ви постійно приходите в нові місця і на вечірки, але до вас ніхто не підходить? Вам здається, що з вами щось не так? Розмова з випадковим знайомим викликає у вас безліч занепокоєнь? Ви не знаєте як змусити його наблизитися до вас?

Кращий спосіб – це відправити правильні сигнали. У той час як ви ставите питанням: «Що трапилося зі мною? Ніхто не наближається до мене », він зайнятий питанням:« Що я повинен їй сказати? »Цей цикл триватиме, поки один з вас не зробить хід; Допоможіть йому зробити це з деяким фліртом.

Хоча це може здатися відчайдушним або надуманим, щоб діяти трохи наводить на роздуми, це не так; Це просто ваш спосіб протягнути йому запрошення підійти до вас.

Додайте свій флірт, спробувавши наступне:

Слідкуйте за очима і тримайте відкритою мову тіла

Коли хтось вас цікавить, зробіть зоровий контакт на пару секунд і відведіть погляд. Якщо він знову озирнеться на вас, ви зробили початкове з’єднання. Тепер вийміть навушники і приберіть свій телефон. Він буде з більшою ймовірністю наближатися до вас, якщо йому не здасться, що він щось перериває.

Подумайте, де ви стоїте

Якщо ви стоїте з групою жінок, ви даєте йому ще одну причину, щоб не підходити до вас. Постарайтеся відірватися від всіх або, принаймні, відступити в сторону, щоб він міг поговорити з вами, не відчуваючи, що він звертається до натовпу.

Тримайте відкриту розмову

Коли він підходить до вас, уникайте розмовних тем, які є односторінніми. Отже, не піднімайте холод вашої сестри або не кажіть про свою нову помаду; У нього не буде ніякого введення для вас. Підіть з темами, які допоможуть вам встановити загальні підстави якомога швидше.

Дотримуйтеся того, що у всіх є думка про подорожі, їжуу, фільми або музику. Багато чоловіків говорять про себе з наближенням до жінок, тому що вони не можуть зрозуміти, що сказати; Кинувши його в розмовний софтбол, вам буде набагато легше.

Дайте йому привід зв’язатися з вами

Якщо ви відчуваєте почуття, переведіть розмову в таке місце, яке спростить запрошення або обмін інформацією про контакт природним і легким.

приклади:

Їжа: «Я просто не знаю, чи можу я повірити, що ваше місце для піци краще, ніж Тоні» (ви даєте йому привід запросити вас на піцу).

Музика: «Як ви отримали квитки на це шоу? Ви повинні повідомити мені, якщо ви зіткнетеся з ще з ними. (Ви даєте йому привід попросити ваш номер.)

В кінцевому рахунку, ваші рухи і поведінка повинні бути обнадійливими і привабливими. Показуючи, що ви сприйнятливі з посмішкою, випадковим дотиком і перебуванням в розмові, ви зможете наблизитися.

Залишити відповідь

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.