Кращий час для знайомства з жінкою онлайн

Кращий час для знайомства з жінкою онлайн

Початок бесіди з жінкою під час онлайн-знайомств може бути трохи художньої форми – ви хочете сказати щось, що привертає її увагу, змушує її відчувати, що ви зацікавлені, але не одержимі, і змушує її писати. Але ви коли-небудь переставали думати, що це може бути не те, що ви говорите, а коли ви це говорите?

Ми всі знаємо, що коли справа стосується любові, час – це все. Як з’ясовується, онлайн-знайомства нічим не відрізняються. Згідно з даними понад 38 мільйонів учасників сайту онлайн-знайомств Zoosk, насправді найголовніший час, коли жінки використовують сайт. Отже, якщо ви шукаєте швидкий злом, щоб допомогти вам отримати більше відповідей, ви можете звернути увагу на це онлайн-знайомство:

Кращий час для повідомлення жінки онлайн – між 9:45 і 11:00 вночі.

Навіщо? Тому що більшість жінок використовують онлайн-сайти знайомств з 10:00 до 11:00 вечора. Якщо ви хочете, щоб ваше повідомлення знаходилося у верхній частині її списку (або ще краще, якщо ви хочете зловити її, коли вона в мережі і почати спілкуватися в чаті), найкращий час, щоб привітатися.

І це може дати вам реальну перевагу. Більшість чоловіків використовують сайти онлайн-знайомств з 9:00 до 10:00 ранку.

Тому наступного разу, коли ви збираєтеся натиснути відправити, ви можете скористатися цим маленьким халатом в Інтернеті і чекати вечора. Це може вас змусити помітити.

Залишити відповідь

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.