Приклади повідомлень для знайомств: 6 різних тактик і рад

Приклади повідомлень для знайомств: 6 різних тактик і рад

Написання повідомлення, незалежно від того, починаєте ви розмову або продовжуєте, – це найскладніша частина онлайн-знайомств. Але ось секрет: все стає набагато простіше, коли ви пишете це перше повідомлення. Немає ідеального новачка, але є способи полегшити комусь відправлення відповіді. Ми поговорили з кількома експертами і придумали тактику прикладів повідомлень, які допоможуть вам писати правильно.

1. Підпишіть своє повідомлення одержувачу.

«Люди майже завжди вважають себе унікальними», – відзначають дослідники Халід Хан і Самір Чаудрі (Barts and the London School of Medicine) в своєму онлайн-дослідженні, присвяченому 2015 року опублікованому в області доказової медицини. З цих міркувань найбільш ефективними повідомленнями є ті, які виділяють деталі в профілі іншої людини: загальний інтерес до улюблених фільмів або книг або десь ви обидва хочете подорожувати. Створіть точку дотику в вашому повідомленні.

Приклади повідомлень для знайомств:

– Щасливий, ми можемо погодитися з тим, що Уес Андерсон завжди правий, але Life Aquatic – явний переможець, вірно?
– Ця картина, яка у вас на вершині саміту, приголомшлива. Яка стежка? Мене завжди цікавлять нові походи.

2. Тримайте речі оптимістичними і кумедними.

Як і в вищезазначеному пункті, ви хочете, щоб розмова була свіжою і приємною. Вам не потрібно жартувати, як персонаж фільму, але ви хочете написати щось, що змушує людину з іншого боку посміхатися.

Приклади повідомлень для знайомств:
– Я не знаю, хто був би в захваті від того, що ми збираємося на побачення, я або моя мама.
– Ви у мене були у буріто.
– Будь ласка, скажіть мені, що це фотографія вашого одягнена як Барт Сімпсон на Хеллоуїн.

3. Не робіть все занадто поверхневим.

Жінки не є шанувальниками повідомлень, які розповідають їм, наскільки вони гарні або сексуальні; Як Хан і Чаудрі зауважують: «Ми регулярно відкидаємо нереалістично позитивні погляди на себе, тому що це викликає підозру щодо мотивів співучасника». Безсумнівно, люди так само обережні. Ви передаєте комусь повідомлення, тому що ви, по крайній мірі, фізично залучаєте їх; Більше не потрібно говорити з цього питання.

Приклади повідомлень для знайомств:
– Ваша черга Netflix вам вражає, але нам потрібно обговорити, чому ви перерахували «The Rock» як свого улюбленого актора над напоями.
Ти говорив, що багато читаєш, так що ти зараз? Мені подобається хороша рекомендація.
– У вас багато фотографій для подорожі. Де буде ваша наступна пригода?

4. Але флірт більше ніж прекрасний.

Просто тому, що ви не наповнюєтеся компліментами, це не означає, що ви ще не можете змусити серце іншої людини пропустити удар. Zoosk створив інфографіку з підтримкою даних при написанні хороших повідомлень, яка передбачає, що ви використовуєте кокетливі слова, такі як «розчавити» і «неприємність» – немає нічого поганого в тому, щоб показати, що ця людина впливає на вас.

Приклади повідомлень для знайомств:
– Я починаю трохи тремтіти від тебе. Дуже маленький. Крихітна раздавка. Майже мізерно.
– Можливо, я просто зробив щасливий танець, побачивши повідомлення.

5. Запропонуйте ідеї дати.

Як дотепно, як ваше онлайн-спілкування може бути, ніхто не підписується на сайті знайомств тільки для листування. Мета полягає в тому, щоб перевести вашу хімію з повідомлень в реальне з’ясування стосунків; Що краще, ніж почати думати про перше побачення?

Тепер ви не хочете робити це в самому першому повідомленні, оскільки це може бути як безособово, як копіювання і вставка загального повідомлення; Вам потрібно трохи назад і вперед, щоб знати, що буде ідеально для вас двох. Може бути, у вас є фільм, який вам цікавий, або на відкритому повітрі в місцевому парку? Незалежно від того, це ідеальний спосіб перевести розмову з повідомлень в публічну подію.

Приклади повідомлень для знайомств:
– Ти говориш піцу Тоні, я проголосую за Сала. Очевидно, ми повинні вирішити це відразу. У мене четвер відкритий.
– Вам подобається пиво, вино або коктейлі? Який би не був ваш вибір, напій на мені.
– У вас є улюблене місце після роботи, яке вам подобається? Ми повинні зустрітися.

6. Дзеркало іншої людини.

Це важко запам’ятовувати: ваші повідомлення повинні відповідати іншій людині по довжині і тону. Ви не хотіли б домінувати в розмові в реальному житті, чи не так? Утримуйте місце за спиною і вперед; Задавайте питання, які потребують більш так чи ні відповіді для продовження розмови.

Приклади повідомлень для знайомств:
– Що надихнуло вас відвідати Париж?
– Яка найкраща частина вашої роботи?

Пам’ятайте, завжди знайдуться незрозумілі причини, за якими хтось може не написати вам, але з мільйонами профілів у вас під рукою немає ніякого сенсу турбуватися про відсутність відповіді людини. Знайомства, будь то онлайн або традиційний, – це гра з цифрами. Чим більше людей ви повідомляєте, тим вище ймовірність того, що ви знайдете те, чи кого ви шукаєте.

Залишити відповідь

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.