7 способів переконатися, що ви дійсно відпочиваєте у відпустці

7 способів переконатися, що ви дійсно відпочиваєте у відпустці

Були часи не так давно, коли люди не їздили всюди з мобільним телефоном. Це було навіть до 90-х, коли доступ до нашої електронної пошти на наших мобільних телефонах став можливістю. Але робочі будні призводять до вигорання.

Давайте згадаємо, як проходить наша відпустка, бо інколи важко розслабитися і відпочити у вихідні неможливо. Ось кілька покажчиків, які допоможуть вам налаштуватися і розслабитися.

1. Послуга Escape Cell

Ви коли-небудь мріяли, що є чарівна кнопка для боротьби зі стресом? Ну є. Це на вашому телефоні, і це називається «режим літака», або ще краще, «вимкнено». Дайте людям інформацію, де ви зупинилися на випадок надзвичайних ситуацій.

І якщо ви збираєтеся десь поїхати міжнародному масштабі, не йдіть зі шляху, щоб оновити план або оплатити роумінг. Навіть не дзвоніть, щоб запитати про це. Просто включіть телефон в режим польоту (так що ви все ще можете використовувати камеру) і не думайте двічі про це, поки не повернетеся додому.

2. Пам’ятайте про своє FOMO

Завдяки соціальним мережам у всіх нас, схоже, є страх втратити. Живіть в свій момент і перестаньте турбуватися про те, що чекає вас на вашій сторінці в Facebook. Кожен раз, коли ви добираєтеся до свого телефону, запитайте себе: «Мені дійсно потрібно це перевірити?» Або ще краще: «Мені дійсно потрібно опублікувати це?» Ваші фотографії відпустки як і раніше будуть давати зависання друзям, коли ви повернетеся додому.

3. Повторіть маршрут

Повторюйте маршрути інших і не турбуйтеся зайвими питаннями. Іноді краще подорожувати з не більше ніж базовою ідеєю про те, що ви робите, і що ви хочете бачити, і просто дозволити іншим стати на свої місця. Подумайте про поїздки, на яких насправді не потрібно багато докладних планів, таких як круїз.

Якщо ви йдете кудись, що вимагає детальної координації, запитайте турагента, щоб допоміг вам. Там немає правила, в якому говориться, що ви повинні все це зробити самі. Це про те, щоб піднімати ноги, дозволяючи вашому волоссю і поцілункам (деяким) прощатися на деякий час.

4. Плануйте відпустку, яку ви дійсно можете собі дозволити

Важко розслабитися, якщо ви живете в отруйному міхурі «Я не можу дозволити собі це». Отже, подорожуйте своїми засобами. У той же час, визнайте, що все в порядку, щоб ставитися до себе. Є різниця між «Я не можу дозволити собі це» і «Я витрачаю більше звичайного». Помиріться з тим фактом, що ви побачите, як готівкові гроші з працею поринуть кінчиками ваших пальців, і знайте, що це з поважної причини.

5. Встановіть очікування з співробітниками, перш ніж покинути їх

Нічого з цього «ось як ви можете дістатися до мене у відпустці». Звичайно, будуть пожежі, які потрібно погасити, але якщо ви підготуєте своїх співробітників, щоб допомогти вам підібрати слабину і намітити кілька екстрених виходів для них, ви отримаєте найкращий знімок, щоб дійсно відключити вашу відпустку.

6. Спробуйте медитацію (або якусь іншу рутину, яку ви хотіли спробувати)

Канікули – прекрасна пора, щоб встановити нову звичку, якщо ви занадто вимоталися, щоб думати про себе додому. Наприклад, ведення журналу або медитація – коли ви знаходитесь в суєті і метушні повсякденного життя, у кого є час? Але якщо у вас є сім днів далеко від дому, чому б не спробувати? Якщо вам це сподобається і ви виявите, що це дійсно допомагає вам, ви знайдете спосіб змусити його дотримуватися своєї звичайної рутини.

7. Пам’ятайте, чому

Є те, що ви робите, і чому ви це робите. Тому, коли робота відчайдушно намагається зв’язатися з вами у відпустці (якщо вам просто не вдалося вимкнути телефон), згадайте, що це тільки те, що ви робите для життя. В кінці дня наші робочі місця дають нам переваги, які допомагають нам підтримувати наші сім’ї і проводити час з друзями і робити щось для себе. Якщо у вас насправді немає часу робити які-небудь з цих речей, в чому сенс? Витратьте час, коли вам дадуть і підіть. Поговоріть з іншими, коли ви повернетеся додому.

Залишити відповідь

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.