7 поганих звичок, які можуть зруйнувати ваші стосунки

7 поганих звичок, які можуть зруйнувати ваші стосунки

Коли ви перебуваєте у відносинах, ви, ймовірно, робите все можливе, щоб зберегти їх здоровими і щасливими. І, звичайно, якщо ви не повний мазохіст, ви ніколи не зробите нічого, щоб свідомо знищити їх.

Але на подив легко потрапити в погані звички, які можуть повільно висмоктувати життя з ваших відносин – і це може з часом ускладнюватися. «Відносини зазвичай не закінчуються однією великою річчю, а досить багато дрібниць, які повільно стікають кров’ю до смерті», – каже ліцензований клінічний психолог доктор Рамані Дурвасула, автор книги «Чи повинен я залишатися чи йти?».

Оскільки мало проблем не так важливі, як великі проблеми, їх легко відпустити, поки вони не накопичуються в щось токсичне, яке занадто велике для зміни. «У певному сенсі, погані звички послабили основи відносин, залишають людей більш вразливими, менш інвестованими, більш повними невпевненості в собі і більш схильними здаватися менш здатними співпрацювати, коли стрес», – каже Дурвасула.

Ми всі іноді вислизаємо, але щоб уникнути ненавмисного руйнування ваших відносин, важливо зберегти ці невеликі шкідливі звички на вашому радарі і зробити все можливе, щоб не зробити їх звичайною справою.

Бути на вашому телефоні весь час

Звичайно, іноді робота не може чекати, але регулярні розмови по телефону, або перевірки під час того, як розмовляєте з коханим відволікає вас. Відправляє підсвідоме повідомлення про те, що він не є вашим пріоритетом. «Це може допомогти або бути присутнім разом з вашим партнером, або повідомити їм, що ви можете говорити, як тільки ви з телефону», – каже ліцензований шлюб і сімейний терапевт Девід Клоу, власник консультаційного центру Skylight в Чикаго. «Поділ вашої уваги часто залишає іншу людину занедбаним і менш цінним».

Замість цього, знайдіть час, щоб відкласти інші відволікання в сторону, наскільки зможете, коли ви разом, навіть якщо це на короткий час. І якщо вам потрібно зателефонувати або відповісти на текст під час того, коли виразом, обов’язково скажіть щось на кшталт: «Я повинен це прийняти, але наш час для мене дійсно важливий для мене. Будь ласка, дай мені пару хвилин, і тоді вся моя увага буде на тебе.

Публічні жарти за рахунок вашого партнера

Ви знаєте, що ви не впевнені у своїй безпеці, і ви обидва можете сміятися над ними наодинці. Але робити це публічно – це зовсім інша історія, навіть якщо виражаєте це в жарті. Тому, поки ваш партнер може подумати, що це смішно, коли ви говорите, що їх нова стрижка змушує їх виглядати менш класною, вони, ймовірно, будуть ображені, коли ви скажете це перед своїми друзями.

Ведення рахунку, навіть в голові

Очевидно, ви знаєте свою історію як пару, і ви обидва неминуче зробили деякі речі, які позначили один одного. Але це так важливо, щоб вирішити цю проблему в даний момент, а потім відпустити її – інакше це зробить вас обох нещасними. «Підрахунок прав і помилок, які робить кожна людина, може викликати дріб’язковість і обурення», – каже Клоу. «Замість того, щоб звертати увагу на оцінку, це може допомогти зробити більш довгий погляд і побачити, що з часом віддача і прийняття можуть урівноважити себе».

Якщо ви розлютитеся, що ваш коханий бере назавжди подію, яку ви повертаєте протягом робочого дня, який, як видається, є звичкою останнім часом, він може допомогти нагадати собі про ваші власні звички в текстовому режимі, коли ви в останній раз завалилися на роботу. Те ж саме відбувається, коли ви відчуваєте, що ви завжди дозволяєте їм вибирати ресторан, в який ви йдете, або потрібно спорожнити посудомийну машину – можливо, був час, коли вони зробили те ж саме для вас. «Можливо, ви даєте більше на цьому тижні, місяць або навіть рік», – говорить Клоу. «Тим не менше, якщо ви відстежити загальний хід відносин, ви, ймовірно, виявите, що все в кінцевому підсумку досить рівномірне і збалансоване».

Бути пасивно-агресивним

Ви знаєте, що це погано. Практично всі на планеті знають, що це погано – але це все ще трапляється дуже часто. «Це вбивця відносин, – говорить Дурвасула. «Це відображає непрямий зв’язок і, як правило, велика кількість нещасть і проблем з самооцінкою і невпевненістю в минулому пасивно-агресивної людини». В принципі, це не допомагає вам добре виглядати, і це служить тільки для того, щоб знищити вашого партнера, Коли ви опинитеся в пасивній агресії, постарайтеся взяти хвилинку і подумайте про те, що ви дійсно хочете сказати, навіть якщо вона відкриває щось для вас, про що ви боялися думати, про те, що ви говорите, або розчарування, які ви допускаєте. Якщо будете виконувати це замість того, щоб вдаватися до злості або сарказму, допоможе вам рухатися так далеко, як ви хочете.

Початок боїв над текстом

Текстові повідомлення залишаються відкритими для інтерпретації, і коли ви починаєте аргумент за текстом, ви просто створюєте більше проблем. «Боротьба за допомогою тексту – це установка для безладу – всі емоції в світі не можуть замінити тепло в ваших очах, посмішку або серйозність, коли ви розмовляєте зі своїм партнером», – каже Дурвасула. Якщо у вас є проблеми, і вам потрібно обговорити це, попросіть їх заощадити деякий час на пізніше. І якщо це дійсно не може чекати, назвіть їх – це не ідеально, але чути голоси один одного краще, ніж читати текст.

Критика їх сім’ї

У той час як ви, ймовірно, не почнете ображати маму свого партнера, можуть виникнути проблеми з сім’єю. «Якщо вони піднімуть його, тоді ви зможете зміцнити свою думку, якщо ви погодитеся, але не потрапляйте в пастку, яка могла б повернутися, щоб вкусити вас», – каже Дурвасула. Замість цього спробуйте бути дипломатичним, і майте на увазі, як ви себе почуваєте, якщо вони говорять те ж саме про вашу сім’ю.

Якщо у вас є серйозні проблеми з поведінкою їх сім’ї – незалежно від того, як вони ставляться до вашого партнера або вас, – тоді підходьте до свого коханого. М’яко і використовуючи обгрунтованні заяви, щоб вони не відчували себе атакованими. Зрештою, кровні узи є одними з найсильніших з них, тому, навіть якщо ваш партнер зазвичай суперуровневий, він або вона можуть отримати оборонні позиції, якщо вони відчують, що їхня сім’я піддається нападам. Нехай ваш улюблений знає, що ви просто хотіли поділитися тим, як ви себе почували, посилаючись на конкретні приклади, і, швидше за все, вони будуть набагато більш сприйнятливі до зворотного зв’язку.

Ви не показуєте регулярні акти любові

Акти любові – ті милі речі, які ви робите для свого коханого – важливі для того, щоб ваш партнер знав, що він важливий для вас, і що ви так само в них зараз, як і під час етапу медового місяця. Це можуть бути великі речі, наприклад, запрошуйте його до несподіваного обіду або невеликим жестом, наприклад, робити каву вранці, коли зазвичай це не робите. Немає ніякої формули, як часто ви повинні це робити, але ви повинні обов’язково намагатися показувати акти любові на щоденній основі. «Це дійсно підкреслює критичну проблему усвідомленості у відносинах», – каже Дурвасула. «Якщо ви пам’ятаєте, ви будете щодня займатися любов’ю, не думаючи про це». Але якщо ви не пам’ятаєте, як в останній раз ви робили щось любляче для свого партнера, ви захочете почати заробляти на втраченому часі якомога швидше (або якщо ви не хочете робити ці акти любові, прийшов час запитати себе, чому).

Залишити відповідь

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.