Як позбутися депресії?

Як позбутися депресії?

Поганий настрій – це трапляється з кожним з нас, чи не так? Іноді є певна причина для того, щоб відчувати себе не в своєму тілі, а іноді це один з тих невдалих ситуацій, які, здається, прокрадається і захоплюють вас, коли ви найменше цього очікуєте.

Як вийти з депресії? Ось поради!

1. Дивитися що-небудь смішне

Якщо коли-небудь було хороше виправдання, щоб відтворити це вірусне відео «Chewbacca Mom» або кішка, яка втекла з місця огірка, зараз час – сміх довів переваги підвищення настрою.

2. Складіть мантру

Бажано, поки ви перебуваєте в гарному настрої, створіть мантру для боротьби з поганими настроями. Дослідження, проведене в 2013 році з Університету Карнегі-Меллона, показало, що позитивне самоствердження служило захистом від руйнівних психологічних ефектів стресу.

3. Прогуляйтеся

Просто знайдіть місце, щоб сидіти і відчувати тепло сонця на вашому обличчі. На додаток до депресивного вітаміну D природа наповнена перевагами здоров’я, які можуть швидко привести до зменшення негативних думок.

4. Візьміть розмальовку і олівці

Чи знаєте ви, що бути творчим – і фарбувати – це дійсно боротьба з депресією? Психологи протягом всієї історії фактично використовували забарвлення як техніки релаксації. Вам навіть не потрібно більше захоплювати предмети мистецтва ваших дітей, так як тепер вони також роблять розмальовки для дорослих.

5. Налийте склянку холодного холодного чаю

В даний час чаї існує безліч смачних чаїв. Крім того, є тільки щось про склянку холодного чаю, який ностальгує і змушує вас відчувати себе краще в світі – і новий злегка солодкий чорний чай – це всього лише квиток.

6. Планування поїздки

Ви пам’ятаєте про відпустку, які задумували? Ідіть вперед і почніть планувати її в середині кризи. Навіть якщо ви не зможете зробити поїздку в найближчому майбутньому, подумайте про це і будьте в курсі майбутніх пригод. Це допоможе позбутися депресивного настрою.

8. Посміхніться кому-небудь

Подумайте про це як про ефект бумерангу… якщо ви посміхаєтеся комусь і висвітлюєте свій день, посмішка цієї людини появиться від вашої і підтвердить вашу посмішку. Ви дійсно будете посміхатися! Це тому, що простий акт посмішки, навіть якщо він змушений, здатний впливати на ваш настрій на краще і позбувати вас депресивної настрою.

 

Залишити відповідь

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.