Нове дослідження показує, що самотність може буквально вбити нас

Нове дослідження показує, що самотність може буквально вбити нас

Коли Брітні Спірс співала: «Моя самотність вбиває мене» в «Baby One More Time», вона й гадки не мала, наскільки вона має рацію.

На 125-му щорічному з’їзді Американської психологічної асоціації був зроблений один великий висновок – ми стаємо самотніми, і це може нас вбити.

Тепер, коли покоління бебі-бумерів досягає старості, і оскільки зі старістю часто виникає ізоляція, ми можемо спостерігати збільшення смертей, викликаних самотністю. Зокрема, два метааналізи досліджень, проведених майже 4 мільйонами людей, показали, що соціальна ізоляція, самотність і єдність життя пов’язані з передчасною смертю, в той час як достаток і глибокі соціальні зв’язки можуть знизити ризик передчасної смерті на 50 відсотків. Думаю, час, нарешті, приєднатися до книжкового клубу. Подружитися з дорослими дуже складно, але це дослідження дає зрозуміти, що це те, що ви повинні намагатися робити.

Це має сенс, коли ви про це думаєте. Якщо у вас немає романтичного партнера, у якого соціальна мережа людей, які будуть піклуватися про вас, легше прослизнути через тріщини, якщо ви не дбаєте про себе або не можете піклуватися про себе сам. У всіх нас, хто жив один, було одне й те саме: «Що, якщо я задихнуся від цьої піци і трагічно загину, а поміщик знайде мене через кілька днів мертвим в моїй нижній білизні?”. Якщо ви живете на самоті і маєте невідкладну медичну допомогу, можливо, ви не зможете зателефонувати в медичну допомогу і отримати допомогу самостійно – це дійсно страшно думати, з чим стикаються багато людей похилого віку.

Додайте до цього той факт, що сім’ї не схильні залишатися в одній області настільки, наскільки вони звикли. За оцінками АПА, в США у віці 45 років налічується 42,6 млн.дорослих, які страждають на хронічну самотність, яка дійсно викликає серцевий напад.

Але самотність – це не тільки небезпека для здоров’я людей похилого віку. «Взаємовідносини з іншими людьми в соціальному відношенні широко розглядаються як фундаментальні потреби людини, які мають вирішальне значення як для благополуччя, так і для виживання. Екстремальні приклади показують, що немовлята, що знаходяться в догляді, у яких відсутній контакт з людьми, не можуть процвітати і часто помирають, і дійсно, соціальна ізоляція або одиночне ув’язнення були використаний як форма покарання », – говорить доктор Джуліанн Холт-Лунстад, професор психології Університету Брігама Янга. «Існує переконливий доказ того, що соціальна ізоляція і самотність значно збільшують ризик передчасної смертності, а величина ризику перевищує рівень багатьох провідних показників здоров’я».

Отже, що може бути зроблено?

Якщо ви відразу подумали «Золоті дівчата», ви не за горами. Холт-Лунстад каже, що люди повинні готуватися до відставки в соціальному плані так само, як і фінансово, щоб ви не втратили всіх своїх друзів, коли перестали працювати. Переміщення з вашими самотніми друзями в кінці життя – прекрасний спосіб переконатися, що у вас все ще є тісні соціальні зв’язки і яку взаємна турботу ви можете отримати, просто живучи з кимось. В основному, не задихаючись від рулонів піци в нижній білизні.

Вона також каже, що лікарі повинні стежити за соціальним зв’язком, як і за іншими базовими показниками здоров’я, і ​​вона вважає, що громадські сади і центри річок, які можуть об’єднати людей, повинні бути пріоритетними при плануванні міст. Крім того, діти повинні активно викладати соціальні навички в школі, які, чесно кажучи.

Якщо ви відчуваєте себе самотньо, є ряд гарячих ліній, які ви можете назвати, наприклад, «Лінія дружби» (для літніх людей), «Кризова текстова лінія» і «Гаряча лінія зв’язку». І якщо ви думаєте, що знаєте когось, хто страждає від хронічного самотності, не бійтеся протягнути руку.

Залишити відповідь

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.