Поради щодо онлайн-флірту

Поради щодо онлайн-флірту

Навіть незважаючи на те, що ви переглядаєте і відправляєте повідомлення через екран комп’ютера, це не означає, що ви не можете фліртувати. Щоб доповнити свою онлайн-гру, спробуйте кращі 5 підказок флірту онлайн:

1. Будьте конкретні у своєму профілі: додавання невеликих деталей допоможе виправити розмову. Замість того, щоб говорити «Мені подобається готувати», скажіть «Коли я вчився в Парижі протягом трьох місяців, я дізнався, як зробити кращий крем-брюле». Будьте більш конкретним, це полегшить вашу розмову, щоб задати правильні питання і почати спілкуватися.

2. Задайте питання Quirky: якщо ви задасте такі загальні питання, як «Що ви робите для задоволення?», Ви отримаєте загальну, м’яку відповідь. Флірт не повинен бути м’яким, тому задайте химерне питання. Якщо профіль, який вам подобається, показує вашого хлопця на човні, ви можете запитати: «Де найкраще місце для відплиття?» Або «Куди ви хочете піти далі?». Уникнення так чи ні питань допоможе вам перейти в розмову і зробить це ще простіше для вас.

3. Бути вирішальним, не хотіти. Уоші: тримайте онлайн-біржі короткими і милими, а потім налаштуйте зустріч, як тільки ви зацікавлені. Неможливо відчути повне підключення по екрану комп’ютера, тому не витрачайте час на те, щоб бути сміливим. Або, якщо ви віддасте перевагу іншій людині ініціювати, скажіть: «Просто, щоб ви знали, якщо ви запитаєте мене, я скажу« так ». Чіткість ваших намірів – це перший крок до отримання того, що ви хочете.

4. Подаруйте компліменти: якщо ви думаєте, що він схожий на рок-зірку в смокінгу, скажіть йому. Якщо ви вважаєте, що її твір особливо вражає, повідомте їй про це. Скажіть це, якщо ви любите його волосся або обожнюєте форму свого носа. Компліменти змушують людей відчувати себе особливими. Не бійтеся, щоб достовірно лестити вашу онлайн-роздачу; Це хороша річ, щоб захоплюватися і захоплюватися.

5. Будьте захопленими заздалегідь: після того, як ви підтвердили плани на побачення, скажіть, що ви з нетерпінням чекаєте його! З’ясування вашого ентузіазму у зв’язку з проведенням зустрічі допоможе вам розслабитися. Зробіть планування простіше, швидко відправляючи текстові повідомлення.

Залишити відповідь

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.