3 простих кроки для виходу з робочих зустрічей та економії часу

3 простих кроки для виходу з робочих зустрічей та економії часу

Час – це найцінніший актив, який у вас є, і у вас його обмежена кількість. Відвідування зустрічей, які не сприяють досягненню ваших цілей, – це не найкраще використання вашого часу або таланту. Використовуйте ці поради, щоб визначити, коли вам слід уникати зустрічі і як це зробити, поки ще є гравцем команди.

Крок 1: Знайте свій графік

Візьміть від 10 до 15 хвилин на початку або в кінці кожного дня, щоб визначити пріоритетність свого розкладу. Перегляньте проекти, над якими ви працюєте, щоб визначити пріоритети тих, які залежать від часу і важливі для вашої місії. Якщо у вас є збори команди щоранку, це прекрасна можливість обговорити пріоритети з вашою командою і босом.

Крок 2: Визначте мету зустрічі

Ваша перша задача – визначити, які зустрічі ви можете уникнути. На жаль, взагалі неможливо уникнути зустрічей. Якщо вас попросять взяти участь в зборах, і неясно, яка ваша роль, зверніться до організатора зборів і задайте наступні питання:

  • Чи можете ви надати додаткову інформацію в порядку денному?
  • Який очікуваний результат зустрічі?
  • Як мені потрібно внести свій внесок?
  • Якщо ваш бос планує зустріч, ви можете провести відкрите обговорення, щоб переглянути свій розклад і отримати підтримку боса у визначенні того, де вам найкраще проводити час.

Крок 3: Уклоніться від зустрічей правильним способом

У вас є кілька варіантів уклонитися із зібрання ввічливо залежно від обставин:

Чи можете ви перенести зустріч?

Якщо, наприклад, ви знаєте, що не всі відділи готові до зустрічі, спробуйте працювати з організатором, щоб перенести на час, коли зустріч буде найрезультативнішою.

Чи можете ви запропонувати альтернативу?

Припустимо, що зустріч важлива, але ви не та людина, яка має бути присутнім. Зв’яжіться з організатором, щоб запропонувати особі, яка має найбільшу кваліфікацію для участі.

Чи можете ви надати інформацію заздалегідь?

Якщо метою зустрічі є обмін інформацією, визначте, чи могли ви надати замітки по цій темі організатору або одному з інших учасників до початку зборів. Ваш внесок все ще може бути включений в обговорення.

Чи можете ви відвідати частину зборів?

Якщо ви ввели необхідний тільки для частини порядку денного, зв’яжіться з організатором, щоб повідомити їм, чому ви хочете взяти участь, але ви будете йти після обговорення вашої теми. Або попросіть організатора спочатку звернутися до вашої теми, щоб ви могли повернутися до роботи.

Чи можете ви отримати замітки із зібрання?

Якщо вам потрібно знати, що сталося на зборах, але у вас немає конкретної ролі, поясніть свій розклад організатору і попросіть цієї людини направити вам замітки про зустріч.

Ви повинен найкращим чином використовувати ваш час. Абсолютно вірно, уникаючи зустрічей, ви зможете зосередитися на своїх основних цілях, залишаючись при цьому гравцем в команді.

Залишити відповідь

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.