Чому високі стандарти до людей можуть бути хорошою річчю

Чому високі стандарти до людей можуть бути хорошою річчю

Іноді високі стандарти можуть дати вам погану репутацію. Ми всі знаємо цього одного, у якого є довгий детальний список якостей, які він або вона хоче в іншій людині. (Я хочу, щоб вона добре готувала, але не краще за мене, я хочу, щоб він любив бейсбол, але не Доджерс, я не думаю, що міг би бути з кимось, у кого є ступінь з гуманітарних наук, Він повинен бути хорошим комодом, інакше я просто не можу дивитися на нього і т. д.). Ми називаємо цих друзів прискіпливими, нереалістичними і говоримо, що вони абсолютно безпідставні для того, щоб хотіти того, що вони роблять.

Але чи дійсно вони? Чи утримують вас високі стандарти від пошуку потрібної людини або допомагає вам знайти ті відносини, які ви дійсно хочете?

Якщо ви знаєте, чого хочете, легше знайти його

Комік Азіз Ансарі трохи в своєму спеціальному «поховання живому» про пошукових фільтрах в онлайн-знайомствах. У нього є друг, який зустрів свою дружину в Інтернеті і був шокований тим, як легко вони знайшли один одного. «Я запитав його:« Що ти шукав? »І він каже:« Єврейський і мій поштовий індекс », – згадує Ансарі. «Я знайшов Венді таким чином кілька тижнів тому!» – жартує він. Це комедія, але, як то кажуть, це смішно, тому що це правда.

Незалежно від того, чи є ви онлайн-побаченням, чи знаєте ви, що у людини є особливі якості, які ви можете знайти і знайти людей, що володіють цими якостями. У вас є мета, мета і щось, що потрібно. Якщо ви зацікавлені в тому, щоб хтось був активним, ви, природно, стежте за автомобілями з наклейками з бампером зі своєю улюбленої лижної гори, приділяйте особливу увагу іншим клієнтам при здійсненні покупок або погодитеся з людьми, які подорожують пішки і на відкритому повітрі, на своїх онлайн-знайомствах. Тому що це те, що ви знаєте, чого хочете, шукайте його і знаходите.

Наявність високих стандартів призводить до поліпшення відносин

Згідно з дослідженням з бюлетеня «Особистість і соціальна психологія» за американськими шлюбів, високі стандарти можуть привести до кращих, більш задовільним шлюбів – але тільки якщо ваш значний інший може реально відповідати їм. Наявність високих стандартів призвело до того, що пари «підняли свою гру», так би мовити. Вони кинули виклик своїм партнерам, щоб вони стали кращими версіями самих себе і підштовхнули свої відносини до нових рівнів. Звичайно, пари ризикують бути розчарованими, якщо вони не виправдали очікувань один одного, але врешті-решт більшість людей, у яких були високі стандарти, були щасливіші, тому що вони пішли за тим, що хотіли.

Це нормально, щоб оцінити себе достатньо, щоб попросити більше

Може бути, у вас високі стандарти, тому що ви, ну, давайте просто скажемо це … Ви дуже дивні, і ви заслуговуєте великих успіхів. Знати, що ви гідна людина і бути впевненим в собі, завжди добре. Просто будьте обережні, щоб кожен раз перевіряти себе, щоб переконатися, що ви не дуже сильно задумалися. Якщо ви виявите, що говорите «ні» людям з випадкових причин, (у неї є руки людини, він близька людина, вона погана верхня пауза), можливо, ви можете забрати її занадто далеко.

І тепер ми до складної частини про високі стандарти …

Є тонка грань між бажанням зустріти когось, з ким ви можете бути схвильовані і необгрунтовано судити людей, які можуть бути дійсно чудовими. Так що тримайте очі і розум відкритими, шукайте людей, які відповідають вашому житті і інтересам, але не виключайте когось тільки тому, що він або вона не схожі на ідею, яку ви маєте на своїй голові. Пам’ятайте, тільки тому, що ви знаєте, чого хочете, це не означає, що життя вас не здивує. І завжди є шанс, що ви можете зустріти когось зі всіма якостями, які ніколи не знали, що ви завжди хотіли.

Залишити відповідь

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.