Як познайомитися з чоловіком: поради

Як познайомитися з чоловіком: поради

Багато жінок думають, що всі хороші самотні хлопці вимерли або, що чоловіки більше ніколи не підходять до жінок. Однак, це не так. Якщо вам цікаво, як зустрічатися з чоловіками в реальному житті, є п’ять супер простих порад, які допоможуть вам почати більше розмов і зустрітися з кимось чудовим.

На відміну від фільмів, більшість хлопців не відчувають себе повністю комфортно (або, принаймні, дуже добре) на зустрічі з жінками в реальному житті. Коли вони бачать вас, вони відчувають себе на місці, не знаючи, що сказати.

П’ять наступних порад засновані на простій ідеї, що чоловіки хочуть зустрітися з вами – вам просто потрібно дати їм більш чіткі сигнали і кращі можливості.

1. Створіть вільний час

Це може здатися очевидним, але якщо ви постійно дуже зайняті, не дивно, що ви не зустрічаєтесь ні з ким. Крім того, що ви дуже зайняті, дивлячись на свій телефон, навіть помітивши, що навколо вас хтось симпатичний, люди сприймають вашу зайнятість як неприступну. Бути поспішним означає, що ви не бачите можливостей і що люди уникають переривати вас. Щоб змінити це, спробуйте рано встати, щоб зустрітися з одним і провести п’ятнадцять хвилин в одному з кафе / бару / вечірки і помітити різницю в цьому.

2. Подивіться незайняті

Щоб зробити це більш ефективним, ви повинні тримати свій телефон / книгу / електронну книгу в своїй сумці. Навіть якщо ви просто прокручуєте Instagram, людина знову буде інтерпретувати це як сигнал «вона зайнята» і не буде брати до уваги. Те ж саме стосується носіння навушників.

3. Стати більш помітними

Частина того, як ви можете зустріти більше людей в реальному житті, виглядає так, ніби у вас є вільний час на ваших руках, а інша частина головоломки – переконатися, що ви привернули його увагу. Це не означає, що ви повинні радикально змінити свій особистий стиль, однак це означає, що ви йдете в місце, де ви не просто відразу ухилитеся, щоб сховатися в кутку кімнати, поки не з’явиться ваш друг. Коли ви сідаєте, вибирайте де-небудь місце, як область бару, де є важка хода і безліч можливостей для хлопців побачити вас. Ви також можете дати чоловікам руку допомоги з їх стартером бесіди, носячи щось, що легко прокоментувати. Часто йому набагато легше сказати, що йому подобається ваш капелюх / намисто / светр, а не він привертає вас. Так що, може бути, саме час, щоб дістати цей сміливіший аксесуар з шухляди.

4. Підходьте до нього ближче

Давайте будемо чесними, навіть якщо б ви носили футболку, яка говорить «підходите до мене», деякі хлопці все одно подумають, що ви не маєте на увазі їх. Я знаю, ви можете сказати: «Я хочу тільки зустріти хлопця, у якого вистачить сміливості підійти до мене». Але тільки тому, що людина не підходить до вас у цей момент, це не означає, що він не відмінний хлопець. Насправді він може бути людиною, яка настільки уважний, що не знайде відповідного моменту, щоб наблизитися до вас. Щоб допомогти цьому хлопцю, підійдіть ближче до нього. Більшість чоловіків побоюються перетнути бар, щоб поговорити з вами. Ви можете зменшити свій страх, перейшовши в їх фізичний простір. Можете стояти поруч з ними в барі або сидіти поруч з ними в класі йоги.

5. Дайте йому чіткий сигнал

Після того, як ви стоїте в декількох кроках від симпатичного хлопця. Щоб заповнити контрольний список чітких сигналів, щоб спонукати його наблизитися до вас, необхідно, щоб ви зосередилися на тому, щоб зорієнтуватися з ним і посміхатися. Деякі зорові контакти (подивіться на нього, відкиньтеся назад, озирніться назад) і посміхаючись, показуючи, що ви відкриті до розмови, покращують вашу доступність.

Іноді знайти відмінного хлопця може здатися марафоном, але якщо ви зможете залишатися позитивною, активною і відкритою для всіх різних способів зустрічі з чоловіками в реальному житті, подорож стає набагато веселішою.

Залишити відповідь

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.