Як привернути увагу хлопця

Как привлечь внимание парня

Не завжди легко змусити людину помічати вас, але як тільки ви зрозумієте, як це зробити, переконайтеся, що ви можете його утримувати. Amy North, експерт з міжнародних відносин з Ванкувера, Канада, розділяє кілька дрібних речей, які ви можете зробити, щоб переконатися, що хлопець залишається в вас зацікавленим.

Сьогодні Ви отримаєте деякі потужні поради з ловлі та залученню уваги людини. Тепер ви можете подумати, що це непросте завдання. Але ви будете здивовані, як часто мене запитують чи читають жахливі історії про невдалі спроби. Щоб допомогти вам уникнути катастрофи, є три підказки, щоб тримати вас на правильному шляху, коли справа доходить до того, що ви помітили хлопця.

1. Будьте зручні у своїй власній шкірі

Витратьте хвильку, щоб подумати про те, які типи жінок ви зазвичай вважаєте привабливими. Ймовірно, ви думаєте про жінок-супермодельках з бездоганною шкірою, красивими волоссям і ногами, які тривають цілими днями.

Ну, правда в тому, що привабливість насправді має мало спільного з вашим фізичним зовнішнім виглядом і набагато більше пов’язана з посланням, яке ви відправляєте світу. І це ви впевнені. Коли ви дізнаєтеся, як відправити повідомлення, яке вам зручно в вашому власному скіни, люди помітять вас.

Щоб підвищити вашу впевненість, важливо, щоб ви робили позитивну розмова про себе і звикли любити себе, хто ви. Упевнений, що вам може знадобитися трохи часу, щоб на 100% задовольнити 100% вашого тіла, але до тих пір підробляти його, поки ви його не зробите. І постарайтеся зосередитися на створенні свого сміливого, красивого «я». Зрештою, впевненість протилежна розпачу. Так що тримайте себе зайнятим і показуйте йому, що у вас повне і щасливе життя.

2. Бути доступним

Це схоже на мій попередній момент, але досить важливо отримати власний сегмент в цьому. Оскільки люди бояться відхилення, важливо, щоб ви відправляли правильне повідомлення, і це те, що ви насправді позитивна, доступна людина. Така жінка, яка була б щаслива поговорити з кимось новим. Так само, як ви не хотіли б почати розмову з людиною, який, здається, знаходиться в жахливому настрої або сердиться на світ. І чоловіки теж. Щоб цього не сталося, важливо, щоб ви відзначили свою мову тіла і переконайтеся, що ви відправляєте вітальне повідомлення світу. Знову ж, легше сказати, ніж зробити. Але практика робить Вас досконалим.

3. Не будьте занадто доступними

Одна з найбільших помилок жінок, коли вони починають проявляти почуття до людини, – це те, що вони стають занадто доступними. Так як природно хотіти бачити або говорити з людиною, про яку ви думали, має сенс, що це така поширена помилка. Проблема тут в тому, що, коли ви стаєте занадто доступними, йому не потрібно працювати для вашого часу або уваги. Замість цього ви готові і готові дати йому час. Коли це станеться, він помітить, що у вас мало чого відбувається у вашому житті за його межами, і він відправить його бігти за пагорбами. Або, принаймні, це змусити його втратити інтерес. Замість цього важливо, щоб ви продовжували робити те, що вам подобалося, і показували йому, що він не єдиний у вашому житті. Щоб зробити це, не сидіть і не чекайте відповіді. І якщо він назве вас скласти плани в останню хвилину, скажіть йому, що ви зайняті. Навіть якщо у вас нічого не відбувається в ту ніч, коли ви дізнаєтеся, що ви не з нетерпінням чекаєте його при падінні капелюхи, покаже йому, що йому потрібно докласти більше зусиль, щоб домогтися вас. Це може здатися контрпродуктивним, але, повірте, це потужний спосіб привернути його увагу.

Залишити відповідь

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.