Грає складно, щоб насправді працювати? Дивіться, що говорять експерти

Важко грати. Ми всі про це подумали. Більшість з нас це зробили. Ще багато з нас пробували це і зазнали невдачі. І деякі з небагатьох мають це мистецтво. Або так здається …

Ми поговорили з Джеремі Ніколсоном, доктором соціальної та особистісної психології, про те, чи важко грати насправді. Ось хороша новина. Але є виверт. (І, о, хіба не завжди є улов?) Це не працює для всіх.

Отже, як ви дізнаєтеся, чи буде гра важкої роботи працювати для вас? За словами доктора Ніколсона, тут три рази важко грати, може працювати …

1. Коли ви хочете бути бажаним, що не симпатичним
Якщо вам набридло завжди бути хорошим хлопцем або хорошою дівчинкою, зверніть увагу. У 2014 році група дослідників спробувала відповісти на питання: «Коли граєш важко, щоб збільшити романтичну привабливість?» Вони провели два дослідження, щоб побачити, чи важко «посилити симпатію і бажання» і опублікувати їх результати в журналі Experimental Психологія.

«Особи, які діяли і зацікавлені в датою (легко отримати), були сприйняті як більш позитивні і симпатичні», – пояснив д-р Ніколсон. «Особи, які були відсторонені і не були залучені в цю дату (важко отримати), викликали більше інтересу і бажання».

Тому, якщо ви просто намагаєтеся змусити когось звернути на вас трохи більше уваги, і ви не обов’язково хочете почати довготривалі стосунки, які важко грати, може бути хорошою стратегією.

2. Коли хтось тільки добрий, сортує тебе
Ось де можна знайти реальну цінність гри, яку важко отримати. Згідно з тим же дослідженням, якщо хтось вже цікавиться вами, то грати важко отримати може бути ключем до перекидання терезів на вашу користь. Але будьте обережні, якщо немає підстав інтересу до того, щоб спиратися, це може просто привести до обриву.

«Учасники, які вже були прив’язані до взаємодії (ті, хто вибрав дату), знайшли важку дату отримання більш бажаною», – сказав д-р Ніколсон. «Навпаки, учасники, що не були здійснені (у випадковому порядку), знайшли зручну дату отримання більш бажаною. Важко, щоб одержати збільшене бажання і інтерес, який вже був присутній, але він не зміг створити його з нічого ».

Зрештою, не має великого сенсу грати важко, щоб отримати на перший погляд.

3. Коли ти чоловік.
Я знаю, я знаю, це більш ніж несправедливо, але, за словами доктора Ніколсона, грати важко, щоб отримати роботу набагато краще для чоловіків, ніж для жінок. Оскільки чоловіків часто закликають зробити перший крок, вони шукають сигнали про те, що жінка зацікавлена. Якщо ви жінка, граючи занадто рано, ви можете зупинити всі, перш ніж вони почнуть.

Але для чоловіків це інша історія. Якщо людина занадто нетерплячий і схвильований спочатку, це, швидше за все, налякає жінку, так що грати важко, може бути хорошою стратегією.

«Чоловіки можуть отримати вигоду з появи трохи відстороненого і стійкого спочатку, – пояснює д-р Ніколсон, – даючи жінці час, щоб влаштуватися з ним і підвищити сприйняття його цінності як помічника».

Чоловік або жінка – якщо ви думаєте, що граєте важко, щоб переконатися, що ви знаєте, чого хочете, і ви готові до того, що це може мати неприємні наслідки. Звичайно, це може бути ефективним інструментом залучення когось, на кого ви дивитеся. Але візьміть рада доктора Ніколсона і переконайтеся, що ви використовуєте правильний інструмент для правильної роботи.

https://www.zoosk.com/date-mix/single-life/meeting-people/playing-hard-get-see-what-science-says-first/

Залишити відповідь

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.