Фрази які жінки люблять бачити в профілі знайомств

Фразы которые женщины любят видеть в профиле знакомств

Коли справа доходить до онлайн-знайомств, писати опис вашого профілю може бути однією з найскладніших частин. Кожен раз, коли ви дивитеся на порожню сторінку, це може бути складним завданням, але порожньою сторінкою, де ви повинні говорити про себе? Отже, що жінки дійсно люблять бачити в профілі знайомств хлопця?

У той час як ви наповнюєте свій профіль, пам’ятайте ці фрази. Додавання їх в ваш профіль може допомогти вам отримати більше повідомлень.

Вдумливий
Чоловіки зі словом, продуманим в своєму профілі, отримують на 66% більше повідомлень, ніж середній.

Люб’язний
Добре повідомити жінкам, що ваша мама підняла ваше право. Згадайте, що ви ввічливі і отримуєте до 21% більше повідомлень.

Дає
Ви що дає людина? Нехай пані знають. Ви можете отримати до 33% більше повідомлень.

Слухач
І чоловіки, і жінки, наприклад, з кимось, хто дійсно слухає те, що вони говорять. Скажіть, що ви слухач в своєму профілі і отримуєте до 43% більше повідомлень.

Лицар в блискучих обладунках
Так, це може здатися трохи паскудним, але важко чинити опір. Коли хлопець каже, що він лицар у сяючих обладунках в своєму профілі, він отримує на 67% більше повідомлень.

Поганий хлопець
Не турбуйтеся про поганих хлопчиків, жінки теж не можуть тут встояти. Додавання поганого хлопчика в ваш профіль дає вам на 66% більше повідомлень.

Співтовариство
Якщо ви берете участь в своїй спільноті, вам варто додати в свій профіль. Ви можете отримати до 33% більше повідомлень.

Віддай
Жінки люблять слухати, що ви берете участь. Чоловіки, які згадують, що вони повертають в свій профіль, отримують на 60% більше повідомлень.

Доброзичливий
Це може здатися просто, але, говорячи про те, що ви доброзичливий хлопець, ви можете отримати до 12% більше повідомлень.

Залишити відповідь

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.