5 порад для знайомства ЛГБТ в новому місті

5 порад для знайомства ЛГБТ в новому місті

Ви закінчили розпакування речей і оселилися в новому місті. Але є тільки одна частина вашого життя, яка залишилася неврегульованою – твоє любовне життя. Знайомства можуть бути важкими після переїзду в нове місто, особливо коли ви гей, лесбіянка або випадково потрапляєте під широкий спектр ЛГБТ.

Динаміка міста може значно відрізнятися від міста до міста, а ЛГБТ-тусовки важко передбачити. Там також додана складність переходу від великого міста до маленького міста. Легко знайти собі сумнів в існуванні гей-дружніх місць в місті з однією головною вулицею, 1,5 продуктовими магазинами і поруч крихітних, занедбаних автозаправних станцій.

Є ЛГБТ-сингли і безпечні місця, щоб зустріти їх всюди. Ось 5 порад для ЛГБТ-знайомств в новому місті

Досліджуйте місто

Досліджуйте свій новий будинок. Проїжджайте і подивіться пам’ятки. Подивіться, які розважальні заклади є, особливо веселі. Перевірте інтернет і місцеву газету, щоб знайти місцеві заходи та / або збори ЛГБТ. Якщо у вас є друзі в цьому районі, запитайте їх, чи знають вони про них.

Відкрити в нових місцях

Найчастіше вам потрібно провести невелике дослідження, щоб знайти підходящі для ЛГБТ місця і події, особливо в невеликих містах. Можливо, вам навіть доведеться трохи поїхати, щоб дістатися до цих місць. Запитайте інших місцевих жителів ЛГБТ, які вони рекомендують.

Іноді вам може знадобитися розширити свій пошук в унікальних місцях. Книжкові магазини, клуби, кафе, бібліотеки, академічні наукові центри й місцеві заходи, такі як ринки фермерів і ярмарки ремесел, можуть стати відмінними місцями для знайомства з спільнотами ЛГБТ.

Запам’ятати Online Options

Онлайн-спільноти ЛГБТ, форуми, платформи соціальних мереж і сайти знайомств можуть бути особливо корисні, коли справа доходить до знайомства з місцевими спільнотами. Зустрітися з іншими, які поділяють ваші інтереси і захоплення.

Пріоритет безпеки

Під час зустрічей з людьми, як в Інтернеті, так і особисто, завжди приділяйте пріоритетну увагу вашої безпеки. Виберіть громадське місце, щоб зустрітися з кимось в перший раз. Якщо ви не впевнені в тому, що пропонує ваш партнер, не соромтеся пропонувати місце, де ви будете почувати себе найбільш комфортно.

Отримайте себе там

Нарешті, очевидна порада, але той, який має першорядне значення для успіху ЛГБТ-знайомств. Ви ніколи не дізнаєтеся, що або хто там, поки ви не зробите себе доступним і не висунете одну ногу вперед і не зробите крок за кроком. Зустрічайте людей. Вивчіть ваші варіанти. Не соромтеся зробити перший крок. Любов до вашого життя могла б чекати навколо наступного згину – або в цій крихітній кав’ярні, яку ви, можливо, проігнорували.

Залишити відповідь

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.