Текст флірту: як його зберегти

Текст флирта: как его сохранить

Флірт важливий в будь-якому ступені, оскільки він спрямований як на передачу, так і на емоційний відгук. Особливо складно фліртувати з допомогою тексту. Основні правила – робіть це весело, задавайте питання, показуйте свою особистість. Іноді все здається добре, але кожен страждав в ті моменти, коли ваш текст був вирваний з контексту, або коли зовсім неясно, що ви збираєтеся робити. Який простий спосіб утримати ваші кокетливі тексти? Подумайте, поза полем [text].

1. Emojis

Добре, emojis не зовсім новаторські, але ви повинні зробити усвідомлені зусилля, щоб відмовитися від свого «часто використовуваного» списку. Серце, очі, сум’яття, сміх зі сльозами на очах … вони в безпеці. Кращі emojers – ті, хто отримує еластичність і досліджують всі їх варіанти. Схвильований, щоб побачити його? Кинь йому ДУЖЕ еmojis. Чи знаєте ви, що є пейджер emoji? Якби хлопець коли-небудь мені надсилав його, щоб розповісти йому пізніше, я б сміявся і можна вважати це хорошим фліртом.

2. Гіфки

Там, де тексти і навіть emojis, гіф є королем. Ви отримуєте можливість передати цілий спектр емоцій, одночасно проявляти почуття гумору і одночасно використовувати поп-культуру. Це флірт дуже хороший. Такі програми, як Gboard і PopKey, полегшують пошук в прямому текстовому вікні. Навіщо посилати рожевощокий смайлик emoji, коли ви можете відправити рухому картину двох цуценят, облизуючи один одного носами? Якщо він не відреагує на це, він – холодний монстр, і ви повинні негайно кинути його.

3. Бітмоджі

Бітмоджі – це здорово, тому що у вас є мультфільм про те, що ви робите всілякі речі прямо у вас під рукою. Є реакція на будь-яку ситуацію, а також на деякі відмінні криголами. Якщо ви шукаєте симпатичний спосіб запитати хлопця, що він задумав, відправте йому бітмідзі з вас, що хитається з лози, і скажіть: «Ей, просто подумав, що я накинувся і подивлюся, що трапилося …».

4. Snapchat

Якщо ви відчуваєте флірт, але насправді вам нема про що поговорити, Snapchat – рятувальник. Це зроблено для самих неабияких моментів життя, плюс ви можете приправити його вгору – геотаг, фільтри, відеоефекти, ви називаєте це. Той факт, що він зникає через 10 секунд, дає вам трохи більше впевненості в тому, щоб бути дурним, сміливим або навіть сексуальним, і ось бонус: якщо ви один з тих контрольних фріків, хто думає, що кожен повинен бути змушений включити свої квитанції на читання за винятком вас, Snapchat повідомляє вам точно, коли ваша прив’язка була помічена.

5. Нова функція Apple Doodle

Нові текстові функції iOs 10, та й заплутуються, якщо ви їх не освоїли, насправді може бути дійсно забавно. Ви можете реагувати на чиєсь повідомлення, посилати пульс серця або віртуальний поцілунок, і, мій улюблений: ви можете анімувати свої власні текстові відповіді. Якщо вас запитають, звичайно, ви могли б відповісти нудним «так, звучить весело!», Або ви могли б побудувати своє очікування живим анімаційним «можливо …».

Будь-який спосіб, яким ви хочете, щоб ваша флеш-гра була забавною і цікавою, відмінна. Але змішувати її ніколи не буває поганою ідеєю. І ваш флірт буде непомітним але дієвим.

Залишити відповідь

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.