8 порад, які вам потрібно робити, якщо ви сидите за комп’ютером весь день

8 порад, які вам потрібно робити, якщо ви сидите за комп'ютером весь день

Між нескінченними зустрічами і переповненими вхідними повідомленнями іноді наша робота може трохи ухилитися від оподаткування. Це також досить добре документовано, як фізично оподатковується – особливо якщо для цього потрібен цілий день сидіти за столом перед комп’ютером. Щоб уникнути болю в спині, болі в шиї, проблем з очима і безлічі інших проблем, постарайтеся зробити ці вісім простих коригувань для вашої рутини.

1. Досконала настройка вашого робочого столу

Де розміщений ваш комп’ютер по відношенню до ваших очей дуже важливо. Якщо ви дивитеся надто далеко вниз, ви можете розвинути біль в спині і шиї, і якщо ви дивитеся вгору, ви, ймовірно, відчуєте сухість в очах. Використовуйте комп’ютерну підставку або навіть стопку книг, щоб розмістити монітор або ноутбук, щоб ви дивилися на нього тільки під кутом в десять градусів.

2. Пийте багато води

Питна вода необхідна для хорошого здоров’я, але на додаток до збільшення ваги, поліпшенню якості шкіри і більш високої енергії пити більше змушує вас вставати з вашого столу кожен раз.

3. Кільце сигналу тривоги

Щогодини встановлюйте будильник на телефоні або комп’ютері. Кожен раз, коли будильник звучить, вставайте зі стільця і ​​пройдіться.

4. Уникайте ліфта

Якщо ви працюєте в висотній будівлі, переходьте до наступного офісу. Якщо ви тільки на другому або третьому поверсі, постарайтеся якомога частіше підніматися по сходах. Точно так же, якщо ви їдете на роботу, спробуйте паркувати машину трохи далі від дверей. Коли ви сидите за столом день у день, кожен маленький хід допомагає зберегти рух вашого руху і ваші м’язи.

5. Працюйте фізично за своїм столом

Непомітно. Ми не пропонуємо збивати набір гантелей до 3 години ночі, але намагаємося робити прості, але ефективні вправи, такі які вимагає нульового обладнання і будуть тримати вашу кров плинної.

6. Зробіть великим або як для сліпих зображення

Інший комп’ютерний трюк: коли зможеш, зроби все, як для своєї бабусі, і збільшить розмір шрифту. Якщо текст занадто малий, ви будете косити поглядом, і це є єдиним винуватцем втоми очей і головного болю.

7. Моргайте

Вдих, ми всі моргнули. Але, виявляється, якщо ви працюєте перед комп’ютером, ви повинні робити це більше, так як дивитися на екран означає, що ви зазвичай блимаєте приблизно на третину так само, як і в іншому випадку (інша причина сухих очей). Зробіть спільні зусилля, щоб частіше відкривати і закривати очі, і в кінцевому підсумку вам не доведеться про це думати. Також спробуйте слідувати правилу 20-20-20 для перегляду екрану. Це означає, що кожні 20 хвилин дивишся на 20 футів від вас на 20 секунд.

8. Відпочивайте очима

Як заманливо, вийти з офісу і піти прямо до випивки, але спробуйте дати своїм очам перерву. Спостереження за екраном протягом всього дня не тільки послаблює ваш зір, але може привести до розладу, відомого як синдром комп’ютерного зору, що може викликати зонтичний термін для всіх проблем з очима, які дивляться на комп’ютер протягом тривалих періодів часу.

Залишити відповідь

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.