Загальний гороскоп Стрілець 28 червня

Романтика підходить до вас сьогодні, поки ви залишитеся на одному рівні з найближчої ситуацією, Стрільцем. Подбайте про щоденні повсякденних завданнях, а потім дозвольте вашому серцю парити. Ви виявите, що у вас сильна зв’язок з вашими емоціями. Довіряйте своїм інстинктам і не соромтеся, щоб ваше серце взяло під свій контроль. Будьте реалістичні щодо ваших стосунків з іншими, але натискайте кордону, як тільки вони будуть встановлені.
Поточне планетарне вирівнювання, мабуть, може вплинути на те, щоб зламати один аспект ваших відносин з кимось близьким. Але якщо ви уважно подивитеся на ситуацію, ви побачите, що те, що, здається, було знищено, – це не той, і теплий аспект вашого партнера (поточного або передбачуваного) корабля, а певні захисту, які ви обидва встановили, щоб зупинити кожен Інший через те, що він постраждав.
Чи не занадто захоплюйтеся розумовою аспектом своєї роботи. Небезпека тут в тому, що ви будете так залучені в аналітичний процес думки, що ви забудете, що ваші справжні сили лежать у вашій інтуїції і чутливості. Прийміть ці дари.

Залишити відповідь

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.